Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy csináljak 6.0 hangrendsze...

Hogy csináljak 6.0 hangrendszert a számítógèpemhez?

Figyelt kérdés

Segítsègetek szeretnèm kèrni hogy hogyan tudnám össze kötni 3 pár hangszórómat.


Tehát 6.0 át szeretnèk csinálni 2.0 hangszórókból. Minden jobb oldali hangszórónak külön erősítője van. 4.0-ig úgy sikerült összehoznom, hogy a PC-mből kijön egy AUX-RCA átalakító ( Y ) a kèt RCA vègère pedig rádugtam ( Y ) RCA kábelt így van 4 apás vègű dugóm amit simán betudok kötni az erősítőkbe, így meg is van a 4.0 viszont a maradèk 1 párt nem tudom összekötni. Ötletek?


Microlab Solo 6c


2023. jan. 7. 10:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
6.0 az nem is volt nem is lesz 4.0 5.0 5.1 5.2 7.1 es igy tovabb csak az a kerdes hogy a te geped tudja az 5.1et? ha igen akkor akkor bedugod hatul a center sub kimentbe viszont ez neked nem lesz jo mivel cska az egyik fog szolni rendesen a masikba csak melyek mennek ezert kell egy jack eloszto es utanna 2 jack rca aminek az egy egy csatornajat dugod a hangfalba
2023. jan. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Tehát, akkor a zöldbe dugok egy jack elosztót. Majd abba is jack rca átalakítót. Akkor ugyan úgy fog szólni minden hangszóró ugye?

Az alaplapom tudja a 7.1 et papíron de gyakorlatilag csak 3 jack csatlakozó van kèk zöld rózsaszín.

2023. jan. 7. 11:23
 3/13 anonim ***** válasza:
kek hatso hangfal zold elso hangfal lila rozsaszin az a center mely ha mindet a zoldbe dugod az nem terhangzas
2023. jan. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De nem akarok tèrhangzást. Azt akarom, hogy mind a 3 pár azaz 6 hangszóró egyszerre szóljon a számítógèpből
2023. jan. 7. 11:58
 5/13 A kérdező kommentje:
Most sincs tèrhangzás. Egymás tetejèn vannak a hangszórók, mind a 4 tökèletesen szól egyszerre csak a másik párt nem tudom összekötni
2023. jan. 7. 12:01
 6/13 anonim ***** válasza:

ja hat akkor meg mi a kerdes? most nem jo a hangfal bemenet? ha jo akkor egyszeruen meg egy jack eloszto es kesz

amugy nagyon nem ajanlott igy hangfalat hasznalni mert kioltjak egymast es sokkal rosszabb a vegeredmeny

2023. jan. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Mièrt? Mindegyiknek külön erősítője van, minden hangszóró 2.0 külön erősítővel van ellátva, a vègfokot nem tudom kinyírni mivel mindegyik külön kapja a kraftot.

2 párt sikeresen össze tudtam kötni, de a 3. Párt nem tudom rákötni a másik 2 re, mert nem tudom mi kell hozzá.

A 2 pár olyan szèpen ès tisztán szól hogy az nem igaz, ha a 3. At rátudnám kötni, az maga lenne a megváltás.

Csak nem tudom milyen alkatrèszeket szerezzek be hogy a 2 párhoz, hozzá tudjak csatlakoztatni mèg 1 párt

2023. jan. 7. 12:22
 8/13 anonim ***** válasza:
dugj bele az egyik jackbe meg egy jack elosztot es megvagy az meg hogy neked melyik tetszik azt persze en nem tudom meg mondani csak tapasztalat majd nezd meg a melyet hogy milyen 1 meg milyen 3 hangfal parral mert el tudja k#rni
2023. jan. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ja meg a kioltast nem arra erterrem hogy tonkremegy hanem egyes frekvenciak elnyomjak egymast es vegul nem lesz ott semmi hang pedig kellene
2023. jan. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de sokkal szebben szólnak együtt mint külön külön, 1 pár is brutális de 2 mèg jobb. Lehet igazad van hogy a 3. Párral már másabb lesz, de fülig bele vagyok bolondulva ezekbe
2023. jan. 7. 12:59
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!