Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen Gitár erősítőt/kombót...

Terminator9000 kérdése:

Milyen Gitár erősítőt/kombót vegyek Max 60.000Ft ért?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni valamilyen Gitárkombót a gitárom mellé, van 1 Epiphone SG-m de nemigazán tudom

hogy melyik a jó erősítő?

Eddig a Marshall MG15G 15Wattoson gondolkoztam,jólnéznek ki 45ezer de van itt 55ezerért MG15GR az miért drágább, miért jobb?


A másik pedig a Peavey márka,ezt is olvasom sokhelyen hogy jók, meg hogy a Marshall erősítőkben mindegyik gitár ugyanúgy hangzik ezért válasszak inkább ilyet.

de melyiket?

Ebben is van 45ezerért a solo 15Wattos, de ennek is van 55ezerért ugyanúgy 15Wattos a Rage 158 az miért jobb?

Vagy ha van esetleg más jó márkára ajánlat tapasztalat alapján azt is meghalgatom.


Cél: otthoni játszásra különböző Metál fajtákra, nagyonsokmindent halgatok és szeretnék játszani Blacktől a Grungeig mindent bezárólag :),nem koncertezek de szeretném hogy hangos is legyen ezért minimum 15Wattos, és lehetőleg csöves legyen



2023. jan. 7. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Célszerűbb egy modellező erősítő, de a csövest felejtsd el ezen aprópénzeddel.

Ezzel volt szerencsém:

[link]

Nem semmi, de már sok is volt, amit nyújtani tudott.Mondjuk most 30e-rel drágább...lessél használtan.

Nézzél youtube videókat a kinézett erősítőkről.

2023. jan. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Miért célszerűbb egy Modellező erősítő? Amennyiért vennék Joyo 10Watt és Blackstart találtam 15Wattosat. Ezek jók?

Egyébként jótanácsodra meghalgattam Youtubon pár 15wattos híresebb tranzisztorost mint pl: Vox,Fender,Orange,Cort,

És leginkább a Marshall tetszett és a Peavey mégszebb/jobb volt a fülemnek

2023. jan. 7. 20:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Fogod a gitárodat, elmész egy boltocskába és kipróbálod a kinézetteket...., ennyire egyszerű dönteni.
2023. jan. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nincs a közelben hangszerbolt, nekem meg hitárhordóm hogy biztonságosan odavigyem
2023. jan. 8. 18:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor a boltban kérsz gitárt próbára, sok helyen megoldható, de bemutatót is tartanak az eladók kérésre.
2023. jan. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!