Miért recseg a jbl em?

Figyelt kérdés
2017 során vásároltam egy flip 4 et. Most vettem elő és a elinditottam a mask off-ot futuretol, régebben nem recsegett semminél, most viszont ha felveszem a hangerőt akkor irdatlanul csinálja a mélynomó résznél

2023. jan. 8. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy poros, és azért "recseg"


Vagy csak simán "elöregedett" , bár ezt nem pár év alatt kellene neki.

2023. jan. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Passzív sugárzókat nézd meg ha egyik oldalt benyomod a másikon is mozogni kéne az ellenkező irányba.

Jellemzően az akku szokta megadni magát, főleg így hogy üresben töltés nélkül állt sokat, arra gyanakodnék. Magas hangerőn a hangszórók maguk nem kapnak kellő feszültséget mert az akksi gyengélkedik, ettől recseghet.

Egy kicsit legózni kell vele és cserélhető.

2023. jan. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat, valószínű új hangfal lesz a vége mert a javítása nem érné meg.
2023. jan. 9. 16:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!