Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Apple iPad vs. Android tablet?

Apple iPad vs. Android tablet?

Figyelt kérdés
Nem akarok kínai gyagyit, csak azt nem tudom, hogy melyiket. Az iPad lehet nagy volna már, illetve jobban szeretem az Anrdoidot. Melyiket?
2010. okt. 2. 20:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Apple Ipad, bár mindenki másra esküszik.
2010. okt. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%
Androidosokból nagy választék van, erős gépek, nagyobb kijelzővel mint az iPad, több tudással!
2010. okt. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nagyobb kijelzővel, mint az ipad???

Mutass már egyet kérlek!

2010. okt. 17. 20:11
 4/11 anonim ***** válasza:
59%

iPad.

Egyébként a válaszoló szerintem a tableteket összekeverte a telefonnal. :D

2011. márc. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A galaxy tab 10.1 nek 10.1"-es kijlzője van az ipadnak meg 9.7. Ettől föggetlenül az ipad sokkal jobb, csak ellenörzött alkalmazásokat lehet rá telepíteni szemben az androiddal amire a hírek szerint már rengeteg vírus van és az akkuja is 10 órát birja, az Apple mindig minosegi termekeket adott ki a kezei közül és ez reméljül így is lessz továbra is. Amúgy meg miért írja minden Android van hogy nagyobb a tudása? Példákat írjon ne csak dobálózzon a há' me' okosabb, nagyobb tudású szavakkal. Ipad 2 tulajdonos vagyok es eddig teljesen megvagyok elégedve a termékkel.
2011. aug. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Előző vok. Am meg a Galaxy tab 10.1 et betiltották európában!!!
2011. aug. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
android pad..amit az ipad nyujt 170-180 ért azt az andoir is megteszi csak 60-70ért... ráadásul nemkell tört játékokat teleiitened és a legtöbb alkalmzás ingyenes..
2011. okt. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Csak Jailbreake-elt iPad-re lehet tört játékokat felrakni!


Az előttem szóló nagyon tudatlan, nincs is olyan, hogy Android pad, Maximum Android operációs rendszerrel ellátott tablet / tábla PC. A Market töredéke alkalmazást tartalmaz mint az AppStore, és lehet hogy a Marketben nagyobb az ingyenes appok aránya a fizetősekkel szemben, de ha CSAK az ingyeneseket nézzük az AppStore magas túlteljesít a Marketen.

2011. okt. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja és még egyet az előttem szólónak: 170-180? Én az iPad 2-met bontatlanul vettem hivatalos boltból 90-ért, (nem, nem akcióban) tehát erről ennyit.
2011. okt. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mit kell baszakodni a jailbreakkel,ha vehetsz egy androidost és egyből bármit fel lehet rá installálni.És a legtöbb androidos tablet 10.1 inches kijelzővel rendelkezik,ami nagyobb,mint az ipad 9.7 inchese.Ja és van 65 inches :)
2011. dec. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!