Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A Microsoft miért nem tudja...

A Microsoft miért nem tudja megcsinálni, hogy akkumulátor legyen az Xbox kontollerben?

Figyelt kérdés

2023. jan. 11. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Tudja.

[link]

2023. jan. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, hogy lehet kábellel is, de nincs akkumulátorja alapból, én tölthető elemekkel szoktam játszani, de nem ugyan az, mintha lenne akkumulátorja.
2023. jan. 11. 19:07
 3/6 anonim ***** válasza:

De. Azért linkeltem. Csak olvasni is kell hozzá az a baj, ha már nem kép van, akkor nagy a baj.

[link]

[link]

2023. jan. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak kép volt, nem tudtam, hogy ilyen létezik. Köszi a választ 😃
2023. jan. 11. 19:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek két oka van. Az egyik a spórolás, külön el tudják adni neked a töltőt. A másik pedig egy teljesen jogos ok, legalábbis nekem az. Így tudsz bele akkora akkut tenni amekkorát akarsz. Amióta beépített akksi van a PS kontrollerekben azóta töredékét sem bírják annak mint régen. Attól függően mennyire használod 6-10 óra alatt kifújhat egy PS5 kontroller. Xbox kontrollerek elég biztosan tartják a 30-40 órát a 360as idők óta. Teljesen megértem ha valaki beépítettet akar, de én nem látom értelmét ha úgy is tölteni kell állandóan.
2023. jan. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az Elite kontrollerek beépített aksival rendelkeznek.


A simákba meg választható, hogy elem, vagy Plug and Play gyári aksi(vagy a többi aftermarket akkumulátor)


Elemnek van egy jó tulajdonsága, hogy ha esetleg elfelejted frissen tartani, egy elemcsere fél perc alatt megvan és azután újból sokáig használható a kontroller

2023. jan. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!