Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » JBL Go Essential hangszórón...

JBL Go Essential hangszórón meg tudom valamilyen úton-módon nézni, hogy hány százalékon van?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem egy ilyen hangszórót, nagyon tetszik, viszont az érdekelne, hogy tudjam, hány százalékon van.

Mivel nincs rajta semmilyen olyan led amelyik kiírná számként, a telefonom sem írja ki a hangszóró töltési szintjét (egyébként más eszközöknél ki szokta), így maximum csak arra tudok gondolni, hogy valami más alkalmazás kell hozzá.

Tudna valaki segíteni?



2023. jan. 12. 23:09
 1/2 anonim ***** válasza:

én is arra gondoltam volna, hogy a Bluetoothon keresztül megmutatja

vagy próbáld meg vmilyen számítógéppel

vagy lehet olyan primitív a dolog, hogy csak vmilyen telefonos alkalmazásban tudod megnézni. nézd meg a dobozát/használati utasítását hátha van benne szó egy ilye programról

2023. jan. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Go szérián nem lehet megállapítani.

Ha nagyon alacsony a töltöttség, pirosan fog villogni.

2023. jan. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!