Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A Budapesti 89,5 MHz-n mikor...

A Budapesti 89,5 MHz-n mikor lesz másik rádió? (Nem a Rádió 1)

Figyelt kérdés

2023. jan. 14. 13:27
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/168 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintetek meg fogják hosszabbítani 2038-ig vagy nem?"


Az ember nem képes megtippelni a jövőt ilyen tekintetben. Olyan mintha az eheti pontos lottószámokat kérdeznéd előre.


Komolyan rácsodálkozom, hogy mi ez a "rádiófrekvenciával kapcsolatos" megszállottság, másik kérdéseket is olvastam a Kérdezőtől, nagyon régóta, nagyon kitartóan foglalkoztatja a téma. Ha javaslom a "netes megoldást" (távolság miatt nem hallgatható FM sávon) akkor jön a "autórádióval az nem oldható meg" válasz. Pedig valójában igen.

Tehát ahelyett, hogy megoldanád, várod 2031-et és azt is előre szeretnéd tudni: meghosszabbítják -e a jelenlegi rádió engedélyét?

Én komolyan nagyon szeretném megérteni, hogy mi motivál...

2023. máj. 3. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/168 A kérdező kommentje:

Mert a Rádió 1 Keszthelyen Fonyódon Abádszalókon és Tiszafüreden is van.


(Ezek mind izolált települések).

2023. máj. 3. 18:45
 93/168 anonim ***** válasza:
87%

A 2031-es várakozás és a "meghosszabbítják -e" várakozás helyett állj át a netes hallgatásra (autórádión is megoldható).

A "recsegés", "bizonyos településeken nem lehet fogni" típusú problémád ezáltal végleg megoldódna.


Szerintem sok-sok hónapja foglalkozol e problémával, azalatt már utánanézhettél volna az autórádiós megoldásnak (fő érved a netes rádióhallgatás ellen az volt, hogy "de autórádión nem oldható meg!". De, megoldható.



Érkezett privát üzenet:


"Az hogy a Dunakanyarban és Budapesttől északra az összes jelenlegi Budapesti regionális rádió recseg és csak a 89,5-nek van nagy lefedettsége."


Értem, nem érdemes 2031-ig várni és a meghosszabbítás miatt aggodalmaskodni.


"De amikor a Music FM indult el, a HD csatornák száma kevés volt. a legtöbb TV adó meg SD felbontásban és 4:3 képarányban üzemelt, ma meg 16:9 HD."


Ez a rádiózáshoz hogy jön?


"Mert hogy a Rádió 1 Keszthelyen Fonyódon Abádszalókon és Tiszafüreden is van."


Ha átállsz a netes hallgatásra, akkor minden lesz amit szeretnél, tisztán fog jönni, csak azt nézd meg előtte, hogy mely mobilszolgáltató nyújtja a legjobb lefedettséget a területen. Autórádióval is megoldható a netrádiózás.


"De ezek izolált kisvárosok."


A netes rádióhallgatás megoldaná a vételi problémákat.

2023. máj. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/168 A kérdező kommentje:

#93 "Ez a rádiózáshoz hogy jön?"


Csak hogy 2012-ben olyan élet volt, teljesen más mint 2023-ban.

2023. máj. 3. 21:22
 95/168 anonim ***** válasza:
75%

2083-ban meg fog szűnni !!!! e kérdés értelme...


addigra a "hol a fogsorom?" kérdés lesz a fő témája a kérdezőnek ...

2023. máj. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/168 anonim ***** válasza:
87%

"Csak hogy 2012-ben olyan élet volt, teljesen más mint 2023-ban."


Teljesen mindegy mi volt régen és miért, a netes rádióhallgatás oldaná meg problémádat. Autórádión is megoldható.

2023. máj. 4. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/168 anonim ***** válasza:
87%

Az általad hallgatni kívánt rádiók netes stream-linkjeit szívesen segítek összeszedni.

A "recseg a frekvencia/rossz a vétel", "mi lesz 2031-ben, meghosszabbítják-e/nem", "miért nem az a rádió van ott amit én szeretnék" és hasonló kérdésekkel nem érdemes foglalkozni, mert megoldás nincs rá és az idődet viszi.

Szóval a rádióhullámok vételi lehetőségeinek problémáján való filozofálásnak nincs értelme, szerintem.

Ha nem tudod miképpen kell autórádióval megoldani a netes rádióhallgatást, kérj segítséget ezügyben, sokan hallgatnak már így rádiót.

2023. máj. 4. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/168 A kérdező kommentje:
#96 nekem nem.
2023. máj. 4. 07:03
 99/168 anonim ***** válasza:
87%

Értem, akkor merengj a múltba és ábrándozz azon, miért nincs minden úgy ahogy szeretnéd és miért nem fogható jól a rádió és "miért volt nagyobb élet 2012-ben arrafelé a frekvenciákon".


Lassan elérjük a századik kommentet is és - mivel a megoldásra nem vagy nyitott - ezért csak egyhelyben topogás van, valamint fura képességeket vársz el a válaszolóktól (megjósolni hogy mi lesz 2031 után stb).

Aki tényleg segíteni akar, annak tanácsaival, javaslataival pedig nem foglalkozol.


Nekem ez volt az utolsó kommentem, mert úgy látom semmi értelme ezzel foglalkozni - eddig se volt.

Januárban írtad ki a kérdést és mit értél el vele? Előtte is voltak már kérdéseid, szintén e témakör kapcsán, jó sok éve foglalkozol ezzel.


További jó szórakozást!

2023. máj. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/168 anonim ***** válasza:
75%

100# !@#$% 100 %$#@! 100#


ez már 2006. január óta foglalkoztatja

:)

2023. máj. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!