Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vannak itt videómagnóhoz értő...

Vannak itt videómagnóhoz értő emberek ? (beleszorult a kazetta)

Figyelt kérdés

2023. jan. 17. 04:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Sony videóba szorult bele a videókazetta.
2023. jan. 17. 04:58
 2/5 anonim ***** válasza:
43%
Nyisd fel egyik kezeddel a kazetta ajtót,a másikkal finomam nyomd be a kazettát a gépbe, majd ha helyén a kazetta indits a videón egy szalag csévelést valamelyik irányba. Majd ha kész nyomd le a kazetta kiadás gombot. Általában a begygyűrt szalag végett akad be a kazetta.
2023. jan. 17. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha így nem menne nyugodtan írj rám, mondom, hogyan tovább.
2023. jan. 17. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg el se indul ilyenkor, az enyémbe például úgy beakadt, hogy csak morgott egy kicsit majd hibakód. Szét kellett kapni, a szalag nem volt gyűrött de be volt még fűzve, kivettem a befűző mechanika mögül, majd alul forgatva a mechanikát visszacsévéltem a szalagot a kazettába, aztán oldalt a szíj melletti mechanikát forgattam, egy jó 2 perc kellett neki, de kijött a kazetta egyben és épségben. Összeraktam, egy feláldozható kazettát beletettem, tekergettem jobbra-balra, hogy kimenjen a kosz a mode switchből, mert ezt a hibát a legtöbbször ez okozza. Azóta remekül teszi a dolgát ismét.
2023. jan. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
Előbb írd le a konkrét típust, a konkrét szorulást...lehet tokkal együtt raktad bele, ennyi erővel...fotót is mutathatsz.
2023. jan. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!