Az Xbox kontollert vagy a Playstation kontollert jobb fogni?

Figyelt kérdés

2023. jan. 18. 21:18
A kérdező szavazást indított:
Xbox
Playstation
17 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Izlés dolga, de valami oka csak van,hogy a PS5 kontrollere igencsak hasonlít formára az xboxéhoz 🙂
2023. jan. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem a 360 kontrollerje volt a legjobb. Nekem nem jött be a One kontrollerje, se a PS-é.
2023. jan. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
31%
#1 tökre nem hasonlít de ne törődj vele
2023. jan. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem xbox. (Használtam mindkettőt)


De ez ízlés dolga, mindenkinek más.

2023. jan. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Xbox. Xbox Series. Jobb mint a One-é, kényelmesebb valamivel. PS4 kontrollert is fogtam már, de annál úgy érzem hogy az One a kényelmesebb és a jobb. Az One jobban csúszik, a kezed jobban ráizzadhat. PS4é szintén csúszós asszem
2023. jan. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Xbox en most hasznaltam a sony ps5 kontrolleret es egy idő kenyelmetlen.
2023. jan. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Xbox. Egyértelmű.
2023. jan. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőt használtam több hétig, és az Xbox a nyerő!

Igaz, hogy nekem világ életemben Xbox-om volt.

Érdekeség képen, 1 éve az Xbox kontroller mondták azt a játékosok, hogy jobb mint a PS5.

2023. jan. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Funkciók tekintetében jobb a dualsense, de ugye nem ez volt a kérdés. Szerintem az Xbox kontrollere sokkal kényelmesebb. Ps5 kontrollert csak rövid ideig használtam, nem tudom, hogy hosszabb játék után mennyire kényelmes. Csak a PS4 kontrolleréről tudom, hogy egy idő után nagyon kényelmetlen. Az Xbox Series kontrollerrel ilyen gond nincs, gombok is jobbak, de a rezgés borzalmas. Minőségre nagyjából egyforma fogni őket.

Röviden a kérdésre a válaszom: xbox-ét.

2023. jan. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt alkalmam tesztelni a Witcher 3-at, xbox series x és a PS5-nél.

Az Xbox-nak a kontroller, pár óra után rá állt a kezem, de PS5-nél, nem egyszer volt rá példa, hogy 1,5 hét után is kerestem a megfelelő gombokat.

Nem azt mondom, hogy rossz lenne a PS5, de szerintem lehettet volna rajta még mit alakítani.

Olyat én is olvastam, hogy világszinten csináltak egy felmérést játékosok között, és a legtöbb ember a Xbox kontroller-jére adta le a szavazatát.

Ettől eltekintve megvenném a PS5, mert jó konzol, csak lehet hogy nekem több idő kell, mire rá áll a kezem a kontroll-re.

2023. jan. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!