Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen xbox-t vegyek? Használ...

Milyen xbox-t vegyek? Használt jöhet szóba, első ilyen gépünk,autós,városépítős, farmos,legos és még kiscsajos játékokat szeretnénk,9éves fiúnak és kislánynak Gamepass előfizetés legyen vagy olyat nézzek amin már telepítve vannak különböző játékok

Figyelt kérdés
Xbox, használt

2023. febr. 12. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Először is menyi a keret akkor többet tudok segíteni..de egyébként én vettem használtan már xboxot ha megbízható embertől veszed nincs vele semmi baj szerintem egy one s bőven megfelelő játékot is lehet venni használtan is olcsóbb mint újonnan meg persze van a game pass.
2023. febr. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Xbox one
2023. febr. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Úgy 50ezer Ft-ra gondoltam.
2023. febr. 12. 20:39
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
Én normális játékot vennék nekik, nem Xbox-ot. Az Xboxhoz még kicsik
2023. febr. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor one s most láttam fent párat használtan van olyan amihez sok játék jár de van olyan is amihez 2 kontroller.. mindig ki lehet fogni egy hó vételt csak nézegetni kell több oldalon is.
2023. febr. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Inkabb gyujtogess meg egy Xbox series Sre.
2023. febr. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Két opciód van. Vagy a régi Xbox One / Xbox One S konzol, de erre már egyre kevesebb játék fog megjelenni. Ha a régi játékok elegek akkor jó, de ha újabbakkal is szeretnétek játszani akkor jobban megérné egy Xbox Series S konzol ami az újabb generáció és lejátssza az összes régi játékot is jobb minőségben.


Végig futva a hirdetéseket olyan 40-50e forintért tudnál egy Xbox One vagy Xbox One S konzolt venni. Az One S(lim)et javasolnám ha lehet választani, jóval kisebb és többet tud mint az eredeti nagy model. Ha One Xet látsz ilyen árban akkor gyanakodj, mert az egy sokkal erősebb konzol, számotokra az nem érdekes.

Series St 90e forintért láttam használtan (újonnan most 113 körül van). A Series S apró előnye, hogy mivel ez egy új konzol és a legtöbb még 2 éves sincs ezért hivatalos garancia is van még a legtöbbre amit eladnak.


Egy nagy különbség van még az One / Series S konzolok között, a Series Sben nincs lemezmeghajtó, de ha Game Passre vennétek elsősorban akkor mindegy és persze minden játék letölthető a beépített boltból is.


A gép első üzembehelyezéséhez és beállításához kell net, a Game Pass használatához kell net. Bár ez ma már elég alap, de gondoltam szólok.


A telepített játékokkal az a helyzet, hogy ha lemezes a játék (Series Shez ilyet nem lehet ugye) akkor a lemez nélkül hiába van telepítve, nem fog működni. Ha nem lemezes a játék vagyis letöltött akkor meg csak akkor fog működni ha a vásárló profilja (minden embernek kell egy ilyet csinálni, oda kerülnek a mentések meg beállítások, azzal kell bejelentkezni ha játszol) telepítve van rá. Tehát ha valaki neked telepített játékokkal árul gépet akkor vedd figyelembe ha nincs hozzá lemez akkor semmi garancia nincs, hogy az elérhető lesz. Ugyanis saját profilt lehet törölni/letiltani az Xbox weboldalán keresztül, tehát ha az eladó úgy dönt bármikor, hogy visszaveszi akkor bizony megteheti és akkor a játékok se fognak működni.

2023. febr. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!