Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Upc 2. mediabox bekötésekor...

Upc 2. mediabox bekötésekor cserélnek parabola fejet?

Figyelt kérdés
Mi már előfizetők vagyunk, van egy mediaboxunk, de akarunk még egyet, voltam upc honlapján, láttam az árakat, de nem tudom hogyha megrendelem és jönnek bekötni (tudni akarom hogy mennyit kell fizetni mert nemegyszer vertek már át a szerelők) akkor cserélnek-e fejet a parabolánkon ?
2010. okt. 5. 17:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha eddig kizárólag 1 beltérivel volt használva a szolgáltatás akkor cserélnek fejet.Ugyanis két beltérihez twin fej szükséges a mostani single fej helyett.

Továbbá megcsinálják a kábelezést a második beltéri egységig(ez 10 m-ig benne van az alapszerelés díjazásában, afölött ki kell fizetni méterét.)

A második beltéri egység telepítése a meglévő mellé 13000 Ft-ba kerül az Általános Szerződési Feltételek szerint, amit a beszerelést követő havi számlával küldenek ki, tehát a helyszínen semmit nem kell fizetni!

2010. okt. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!