Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy gyermekem által már...

Van egy gyermekem által már nem használt SM-T290 Samsung Galaxy Tab A 8 2019 tabletem. Bővítési lehetőségek?

Figyelt kérdés
Tudom, ősrégi, de jelenleg nem tudok mást venni. Mivel jól bírja az aksija, Arra gondoltam, hogy belerakok egy SD kártyát, tárhelybővítésnek. Mennyi a maximum amit berakhatok? Nem találom a neten... Leginkább e-könyvek, dokumentumok olvasására, tárolására kellene.Levelezés, facebookozás, filmnézés, temas, messenger stb hívásokat is intéznék rajta.

#bővítés #memóriakártya #Samsung Galaxy tab A 8 #SM-T290
2023. márc. 4. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:

512 GB

[link]

2023. márc. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ebookokhoz, doksikhoz nem kell olyan hatalmas tárhely. Apropó dkumentumtárolás, ugye nem (csak) ezen akarod tárolni a fontos dokumentumaidat?


Amúgy gyorsabb nem lesz egy sd kártyától...

2023. márc. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönömnaz eddigi válaszokat! Kedves 12:30-as válaszoló!k

Köszönöm, hogy jelezted!! A fontos dokumentumok szerencsére már felhő(k)be,számítógépre, és háttértárba is mentve vannak.Sajnos saját káromon tanultam meg a többszörös mentés szükségességét.

2023. márc. 4. 14:46
 4/4 A kérdező kommentje:
Az sd kártyára a tárhely miatt gondoltam, azt sejtettem, hogy nem befolyásolja a gyorsaságot.
2023. márc. 4. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!