Milyen kombót érdemesebb venni (kb. 40 wattos) tranzisztoros at vagy... olyat ami nem tranzisztoros?

Figyelt kérdés
Basszus gitárhoz
2023. márc. 10. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Ami nem tranzisztoros, az kristálydetektoros.

Basszus gitárhoz.

2023. márc. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És melyik 'jobb'?
2023. márc. 10. 16:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az elektroncsöves a legjobb.
2023. márc. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az elektroncsöves az a tranzisztoros?
2023. márc. 11. 02:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, mert abban az elektroncső/csövek látja/látják el a tranzisztorok feladatát. Sokkal szebb hangzás érhető el vele. Hobbiból gitáreffekteket építek, szóval talán van némi fogalmam róla, bár basszusgitárra nem csináltam még ilyet. Amúgy keress rá: bass tube amp. Nem olcsó, de szerintem megéri. Ha van rá lehetőséged, próbálj ki párat egy hangszerboltban. Egyébként nem pontoztam még le az egyest, de szerintem "kristálydetektoros" erősítő nem létezik, de lehet, hogy én vagyok a hülye. Várom tőle a magyarázatot ennek a működési elvére.
2023. márc. 11. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!