Túl halk mikrofon milyen hibát jelenthet?

Figyelt kérdés
Zárjuk ki a rossz beállításokat vagy olcsó kínai termékeket.

2023. márc. 29. 14:33
1 2
 1/11 Morzsi007 ***** válasza:

Akkor jól van beállítva és drága kínai termékről van szó?


Milyen mikrofonról van szó? Telefon mikrofonja vagy valami kondenzátor mikrofon?

2023. márc. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
lehet el van tömődve... telement zsírral meg piszokkal a zsebedben.. nekem is ez volt. már alig értették, hogy mit mondok, tök tompa és távoli volt amit mondok. megnéztem, kikapartam és kompresszorral kifújtam a kis nyílásoknál. ég és föld a külömbség.
2023. márc. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ennyi infóból mit mondjunk szerinted?

Milyen mikrofon? Kondenzátor? Dinamikus? Fejhallgató mikrofon? Telefon beépített mikrofon?

2023. márc. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Túl kevés információ milyen hibát jelenthet?

Zárjuk ki hogy nem tudja mi van neki, és azt is hogy nem érdekli a válasz.

2023. márc. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kondenzátor mikrofon, direkt írtam, hogy nem banális problémamegoldás a cél, Boborjánoknak tipli van.
2023. márc. 29. 21:10
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
A többiek meg direkt írták, írd le mid van. Ha erre nemj vagy hajlandó, akkor tipli, kisfiam.
2023. márc. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Hülyeséget beszélsz kérdező, ha egy szakmabeli ezt a kérdést látja, ezernyi variáció pereg le a fejében, pont azért, mert ő már sokat látott életében.

Te meg csak a saját kis kontextusod látod és azt hiszed, hogy az minden. Részleteket nem írsz.

Arról nem beszélve, hogy gyakori laikus butaság, amikor az elektret mikrofonokat is kondenzátor-mikrofonnak nevezik. Tehát ez is kérdéseket vet fel, hogy vajon mire is gondolhattál? (GyK gondolatolvasó szolgáltatás.)

Arrogáns hozzáállás, ezen az oldalon így nem leszel sikeres...

Így még azt sem írom le szívesen, amire gondoltam a kérdés láttán, pedig ismerem a problémát, csak kontextusba kellene helyezni, hogy egyértelműbb legyen.

De te csak okoskodj, ha így neked jó...

2023. márc. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kevesebbet kellene fröcsögnöd telóba is, nem csak ide és gondod-gondunk sem lenne:)


Használj szájmaszkot telefonáláshoz, itt meg zárassad ki magad;)

2023. márc. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mindent kizártunk, mi maradt?
2023. márc. 31. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Morzsi007 ***** válasza:
Mivel használod, megfelelő bemenethez csatlakoztattad?
2023. márc. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!