Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha Steam key-t vásárolok az...

Ha Steam key-t vásárolok az teljesen megegyezően fog működni mint azok a játékok amiket közvetlenül Steamen veszek meg?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl az Enebe oldalán található kulcsokra

2023. márc. 31. 16:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2023. márc. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Persze.

Beaktiválod a kulcsot és bent lesz a könyvtáradban a játék. Innentől kezdve tök mindegy, hogy honnan vetted ugyan úgy fog működni.


Ami esetleg előfordulhat, hogy a szürke legalitású kulcs árusító oldalakról (pl. G2A, ezt az Eneba-t nem ismerem) beszerzett játékokat letiltják a fiókodból és törlődni fog mert ugye az nem 100% legális. De erre kicsi az esély, főleg ha megbízható árusítóktól veszed a kulcsot.

2023. ápr. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Természetesen ugyan úgy megy.

Ha rendes oldalról veszed, akkor semmi baj, ahogy írták szürke kulcsos oldalakkal érdemes vigyázni, mint G2A.


Ott van a humblebundle.com oldala pl, ott is vehetsz kulcsot, illetve van havi előfizetés is, amivel kapsz 10-12 játékot talán 12 euróért.

2023. ápr. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szepen
2023. ápr. 4. 08:55
 5/10 anonim válasza:

Joybuggy,gamebillet,isthereanydeal,allkeyshop retail sellers, fanatical, humblebundle, gameplanet


Szinte összes szerepel Ubisoft authorized resellers listáján ahogy észrevettem


Ezek 100% legit nincs szürkepiaci hátterük



[link]

2023. aug. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5 Én nem lennék ebben olyan biztos, hogy 100% legit, legalább is allkeyshopban. Redditen többször is írták, hogy gyanúsan olcsóak a kulcsok...

De az a tutira 100% legit, amit a gyártótól, steamről, ubisoftról, originről, stb vásárolsz.

Humblebundle -ról még elhiszem, hogy legit, erről általában jókat is írnak.

2023. aug. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
#6 Allkeyshopon van egy kapcsoló "retail sellers" azt benyomod és hivatalos viszonteladókat mutatja amik 100% legálisak . Igen abban igazad van hogy allkeyshop mutat szürke oldalakat de van ott egy kapcsoló
2023. aug. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
#6 Hivatalos viszonteladóknál nincsenek drasztikus árcsökkenések viszont még ígyis olcsóbbak 10-20 euroval. gamebillet meg köztudottan legit hogwarts legacyt is ott vettem nem fogják visszavonni mert ellenőrzött viszonteladó
2023. aug. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

gamebillet paysafecardot is elfogadja és a pénzt megkapja az eladó is steam is tehat nem tunik el a semmiben.


Ubisoft is elfogadja őket es steam is

2023. aug. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#7 Ezt nem tudtam...

Én nem veszek gyakran játékokat, de ha mégis, akkor általában megvárom a leárazást Steamen. Karácsonykor, halloweenkor, nyáron, tavasszal szoktak tömeges leárazások lenni. Meg azon kívül is néha.

Van, hogy egy játékot 70-80%-al is leáraznak.

2023. aug. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!