Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha 5.1-es hangzást sztereóra...

Ha 5.1-es hangzást sztereóra szeretnék átalakítani, akkor ez az eszköz megoldás lehet?

Figyelt kérdés

A történet annyi, hogy jelenleg a TV-re rá van kötve egy 2.0-ás hangszórópár a TV 3,5-es jack csatlakozóján keresztül, ami teljesen megfelelő.


Mindaddig, ameddig a TV-n nem játszok le HD filmeket, ugyanis a beszédet alig értem, az effektek pedig borzasztó hangosak. Hallottam már erről a problémáról, de jelenleg nem megoldható egy 5.1-es házimozi bekötése.


Itt van ez a készülék: [link]


Ezt véletlenül nem erre találták ki? Annyira nem értek a hangtechnikához, de jó lenne, ha a 2.0-ás hangszórón kényelmes arányban tudnám megszólaltatni a HD filmek hangjait.



2023. ápr. 8. 19:41
 1/1 anonim ***** válasza:
A tv hangkimenetét kellene sztereóra állítani szerintem.
2023. ápr. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!