Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik márka TV-jét használját...

Melyik márka TV-jét használjátok és ajánlanátok? Samsung vagy LG?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 20. 22:04
A kérdező szavazást indított:
Samsung
LG
21 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Nálunk 3 TV van, 2 LG és egy Samsung. Az egyik LG TV-nél volt egy olyan probléma, hogy alig volt fenyereje. A másik 2-vel meg nem volt problema. Az LG-nél szokták mondani a legtöbb hibát. Szerintem a Samsung és a Sony TV-k a legmegbízhatóbb.
2023. ápr. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Több válasz engem is érdekelne, tv vásárlás előtt állok én is, de én LG-t néztem ki
2023. ápr. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
LG-t, kb. 10 eve. Semmi bajom vele, DLNA-t tud, HDMI-t tud, FHD megvan, azt' ennyi. A tobbi okos funkcioit nem is hasznalom.
2023. ápr. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Samsung.
2023. ápr. 21. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Samsungnak a katasztrófális Tizen rendszere van. Az LGnek a katasztrófális webOS-e. Nekünk van egy Samsung-unk, nem szeretem. A másik egy régebbi 4K-s Philips ambilight TV AndroidTV-vel. Szerintem az AndroidTV sokkal jobb bármelyik másik rendszernél. Én Philipset választanék az Ambilight miatt, de a Sony se rossz. Mindkettő gyártó egyébként LG panelt használ.
2023. ápr. 21. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
LG 🙂
2023. ápr. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A panel a legtöbb TV-ben LG vagy Samsung, még akkor is ha phillips-et vagy sony-t veszel.

A smart funkciók miatt talán a Sony, de érdemes személyesen elmenni megnézni, lehúzni a fényerőt alacsonyra a boltban (ezt az eladó már nem szereti, mert látszik értesz hozzá valamit), távolról (5-10 méterről is akár) megnézni a sarkokat, szürke árnyalatos-e vagy sem. Minden TV-t feltolják max fényerőre, amivel az ilyet pl nem tudod kivenni és látnád melyik a gagyibb.

OLED-nél meg rakass be fényesebb, élénkebb képeket (ne vagy minimális fekete legyen benne), mert elhiszem hogy a fekete nagyon fekete, de a fényerő a komolyabb színmélységeknél meg kb béka segge alatt van, nincs fényereje, ami miatt pl nem tudsz normálisan filmezni hacsak nem húzol le minden redőnyt.

2023. ápr. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kettő közül LG, amúgy meg Sony.
2023. ápr. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálunk samu és lg is van. Mindkettőt szeretem. Lg-nél a mutogatós távirányító a legjobb dolog, de a samu rendszere reszponzívabb, gyorsabb a navigáció benne.


Amúgy meg tökmindegy... appokból ugyanúgy van netflix, hbo, disney stb.. youtube..


Maga a kijelzőminőség pedig a technológiától függnogazán, az meg modellenként eltérő. Pénztárca és felhasználásfüggő, hogy mit érdemes venned.

2023. ápr. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!