Hogyan lehet egy Samsung Buds2 pro-nál állítani a hangerőt a fülhallgatón?

Figyelt kérdés
Koppintásra gondolok. (Mennyit és hol).

#Samsung Buds2 pro #hangerőállítás
2023. ápr. 23. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Eszerint sehogy:

[link]


"To adjust the volume on the Gear IconX, drag your finger up or down on the touchpad. This action is not available on the Galaxy Buds, Galaxy Buds2, Galaxy Buds2 Pro, Galaxy Buds+, Galaxy Buds Live, or Galaxy Buds Pro."


És próbáltam használati útmutatót keresni, de abba se szerepel ilyen. Biztos vagy benne, hogy ennek van ilyen funkciója? Ha igen, nem emlékszel merre olvashattál ilyet, csak kb.?

2023. ápr. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok benne biztos! Köszönöm!
2023. ápr. 23. 19:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem ilyenem van, 2 módon lehet állítani, Hosszan kell 'nyomni', azaz az ujjadat hagyd rajta hosszabban. Jobb: hangosít; Bal: halkít.


A másik opció csak Samsung telefonokon megy (szerintem): A Samsung Wearable appon belül engedélyezni kell a Labs funkciót, ezután a fülkagylódon tudsz dupla koppal hangosítani/halkítani. Jobb: hangosít; Bal: halkít.

2023. máj. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amit az első linkelt az csak azt mondja, hogy az ujjcsúsztatósdi nem megy rajta.
2023. máj. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!