Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit aktiváltam be? Az Xbox...

Mit aktiváltam be? Az Xbox 360 GTA v hez kaptunk egy kódot de nem volt ráírva mi és one rá beaktivaltam. Sikeres volt az aktiválása csak nem látod és nem találom hogy mit aktiváltam. Ja és másodjára nem engette aktiválni. Mi lehetet az és hol van?

Figyelt kérdés

#GTA 5 #Xbox One #Aktiválása xboxon
2023. ápr. 29. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Elvileg oda kellett volna írva lennie mi az (ahol a kód volt) és amikor beaktiválod akkor a gép biztosan kiírja micsoda és biztosan akarod-e. Amúgy két dolog lehet hozzá. A egyik ami gyakori volt online képes Xbox 360 játékoknál az 2-14 nap Xbox Live Gold multiplayer előfizetés (ugyanis konzolon a multihoz kell előfizetés). A másik ami a valószínűbb, hogy adtak egy "Atomic Blimp" léghajó kódot [link] ami talán majd mindegyik lemezes GTAVhez járt. Ez valamelyik fejezet után elérhetővé tesz egy léghajót a játékban amivel lehet rekedni. Youtubeon biztos fent van hogy hol van. A Blimp az egy letölthető kiegészítő vagyis DLC a játékhoz. Azzal a profillal fog működni amivel beaktiváltad és le kell töltened egy apró fájlt hozzá. Ez elvilg magától megtörtént amikor beaktiváltad Xboxon.
2023. ápr. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kiderült hogy Xbox 360 token ami 2 napos live
2023. máj. 1. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!