Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Jelenleg tart a sparnál egy...

Kedd99 kérdése:

Jelenleg tart a sparnál egy pontgyüjtö akció amiben jbl termékeket lehet venni. Szerintetek melyik a legjobb vagy megéri bármelyik is ?

Figyelt kérdés
Szeretnék fülhallgatót szeretnék venni és azon gondolkoztam hátha valamelyik megérné ebben az akcióban szerintetek melyik a legjobb vagy megéri bármelyik is ?

2023. máj. 26. 17:50
A kérdező szavazást indított:
JBL T110 Vezetékes fülhallgató,
JBL Tune 760NC Bluetooth fejhallgató,
JBL VIBE BUDS vezeték nélküli Bluetooth füllhallgató,
JBL VIBE FLEX vezeték nélküli Bluetooth fülhallgató
JBL T520BT Bluetooth fejhallgató,
6 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem nem éri meg.

Nézd meg, mennyibe kerül üzletben, akár webáruház, és mennyibe kerül a Spárban pontokkal együtt. Tapasztalatom szerint nagy mézesmadzag ezek az akciók.

2023. máj. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Háde tik nem ejrtitek, há dzsejbíjel :P
2023. máj. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem néztem meg végig mindnek az árát, de amit igen azok tényleg olcsóbbak a pontokkal. ( Árukeresőn néztem az árakat )
2023. máj. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

Ja, milyen kar hogy pl. a JBL TWS earbuds egy airpods-hoz kepest (azonos meretben!) fele annyit tud mukodesi idoben es meg egy 2000 forintos vezetekes fules is jobb hangminoseget produkal... Igen, mindkettot probaltam, a JBL ingyen volt mert promo ajandek volt igy hasznalom is, de azon kivul hogy szabadabban mozgok vele home office-ban mint a drotossal, egy tragyadomb, minden tekintetben.


Ne vegyel JBL-t, tularazott sz.r. Az Apple is, de annak legalabb van minosege.

2023. máj. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nemtudom miért kell paraszt modon válaszolni. Nem feltétlen az érdekelt hogy melyik a legolcsobb az eredeti árához képest hanem az hogy a felsorolt termékek közül van e olyan ami egyáltalán jó minőségben vagy hangzásban.

Mint ahogy az utolsó válaszoló is leírta hogy mi a véleménye és szerinte nem éri meg a jbl.

Arra hiába googlizom rá mert 1000+1 vélemény van a termékek alatt de az olyan hogy ha akarok regisztrálok 20 felhasználot és azt irok oda amit akarok.

2023. máj. 26. 20:25
 6/7 anonim ***** válasza:
42%
Nem neked szólnak a tahó válaszaink, hanem ezeknek a gyötrelem foscsík semmiknek rommá túlárazva. Tényleg ne vedd magadra!
2023. máj. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Anno én vettem egy kis fulest ugyan ebben az akcioba kb. 2 eve akkor pár 1000 Ft-tal volt olcsóbb. Viszont most néztem media marktba 760nc-t Ki is próbáltam. Nagyon jó. Ott 60 000 Ft-ba kerül. A duplája
2023. jún. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!