Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek érdemes venni egy...

Szerintetek érdemes venni egy 10 éves plazma tv t ami 9800 órát üzemelt már 25000 ért Olyan fajta amiben nincs hangszóró csak kimenet?

Figyelt kérdés
A készüléket nem én vettem csak kíváncsi vagyok hogy vajon jó bolt volt e annak aki vette
2010. okt. 10. 23:50
 1/6 omfglolr válasza:
10 éve volt plazma tv?
2010. okt. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Úgy tudom igen

Ennek van vagy másfél méter képátmérője és 16 cm vastag

Állítólag a fény korukban milliós tétel volt

2010. okt. 11. 00:03
 3/6 anonim válasza:
egyértelműen NEM:D ha egy nullával kevesebb lenne akkor esetleg:D le fognak menni az árak karácsonyra meglátod:D
2010. okt. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
10 éve volt plazma TV, és valóban 15 cm vastag volt, de nagyon melegített, olyan hangos volt a ventilátor ami hűtötte, hogy azt hitted elindul és elrepül, ráadásul gyatra volt a képminősége. Igaz, hogy a plazma TV-nél a 9800 óra semmi, mert sokan 100.000 órát garantálnak neki, ami a CRT TV-nél 3× hosszabb idő, de a kezdeti modelleknél az élettartamuk pont 10-30 évre volt belőve használattól függően. Na most ha elég rendszeresen használta az előző tulajdonos akkor sanszos, hogy a végét járja. Én nem vettem volna egy leharcolt, úttörő darabot még ennyiért sem.
2010. okt. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Japánban már 1985 ben volt érintőképernyő (ipari gépeken)


És már 1998 ban video telefonokat használtak, amikor itt még nagyban ment a windows 98 és az msn webcam felfedezése.



A kérdésre is válaszolva, én alkudnék az árból.


15 ért már megéri mégha tanulópénz is lesz a dologból, mivel annyiért a kijelzőn kis szerencsével túl tudsz adni.

2010. okt. 11. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első válaszolónak!

Sőt még egy 1995-ös Rém Rendes Család részben is volt plazma TV


Amúgy én biztos nem venném meg főleg hogy 10 éves lehet akármilyen plazma!

2010. okt. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!