Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A magyarországon most kapható...

A magyarországon most kapható smart led tv alkalmas-e Londonban az ottani adások vételére?

Figyelt kérdés
Nálunk olcsóbb a tv mint Londonban ezért itt vennék egyet ajándékba kint dolgozó fiamnak.

2023. jún. 4. 14:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2023. jún. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
És azt is megnézted, hogy mennyibe kerül a kiszállítása Londonba? Még úgy is olcsóbb?
2023. jún. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
+ vám, mert ugye az Egyesült Királyság már nem EU tag.
2023. jún. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Jobban megérheti regisztrálni egy angol webshopra és megrendelni a címére.

Az uncsim egy gáztűzhellyel és mosógéppel csinált így.

2023. jún. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem ugyanaz a modell, még csak nem is hasonló. Ekkora hülyeséget sem hallottam még... Amúgy a konnektorok is mások...
2023. jún. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

A kiszállítás, vám nem gond.

5/5 ez most szarkazmus vagy gúny vagy mi?

2023. jún. 5. 07:48
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy szerintem hülyeség? Miért lenne szarkazmus, vagy gúny? Mintha mondjuk Szenegálba akarnál okostévét küldeni... Ráadásul nem hiszem, hogy szinte bármi Londonban drágább lenne, főleg ilyen műszaki cikkek, bár nem ott élek. De még ha így is lenne, ez szerintem akkor sem jó ötlet, mert valószínűleg nem értesz hozzá, és ezek eléggé eltérnek, és ízlés kérdése is.
2023. jún. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jut eszembe, szerintem sok ilyen tévén országonként részben eltérő az elérhető tartalom. Ezen kívül valamilyen tévéje most is biztos van, ami ha nem is okos, és hiányzik, egy olcsó külső egységgel fel lehet "okosítani".
2023. jún. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Jó, de ez új nagy tv lenne, jelenleg is van egy kicsi ami HDMI vel csatlakozik a szolgáltató dobozához. Gondolom az itthoni HDMI ugyanaz mint a londoni, nem? Ma a tv nagy része monitorként működik.
2023. jún. 6. 08:37
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
És a konnektorba nem kell bedugni szerinted? És a szállítási költségnek utánanéztél már? Leírták már néhányan, hogy miért nem érdemes Magyarországról oda szállítani, de nem is érdekel mások véleménye. Akkor miért tetted fel a kérdést?
2023. jún. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!