Spencer26 kérdése:

Allview Smart TV hiba okai mik lehetnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Vettem egy Allview Smart(QL43ePlay6100-U)Tv-t es hibasan mukodik ,a kerdesem az lenne ,hogy talalkoztatok olyan hibaval ,hogy a kep villan egyet idokozonkent mintha levennem a fenyerot ? Most mar a wifi se mukodik rendesen pedig csatlakozva van ,azt irja nincsen internet kapcsolat pedig van mas keszuleken .


Tudom ,hogy visszakel vigyem az uzletbe ,azert erdeklodnek toletek,hogy volt-e nektek ilyen panaszotok ezzel a tv-vel .


Ha volt ilyen nektek,valaszotokat koszonom !



2023. jún. 11. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a tv-vel nem volt ilyen panaszunk, mivel ilyet nem veszünk. Ha internetes vásárlás volt akkor mielőbb küldd vissza és kérd vissza a pénzed. És vegyél valami normális készüléket. Nem kell a csúcskategóriát választani, de egy tcl vagy hisense készülékkel nem fogsz mellé.
2023. jún. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Akkor nagyon rossz marka ez ,es azt mondod ,hogy a TCL az nagyon jo ?

Az uzletbe volt vasarolva.

2023. jún. 11. 14:18
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
#2 a TCL sok éve a világ harmadik legtöbbet eladott TV márkája a Samsung és az LG után.
2023. jún. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ertem, ahogy nezem nem is olyan tul dragak.
2023. jún. 11. 14:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezért nem veszünk noname román márkát. A TCL és Hisense TV-k elfogadhatóak, de ne várj tőlük Sony, Samsung, LG, Philips minőséget.
2023. jún. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!