Ha csak digitális rajzok készítése a cél, milyen tabletet ajánlotok?

Figyelt kérdés
2023. jún. 11. 18:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ipad. Tudom-tudom. En sem szeretem az applet, es nincs is ilyenem. Viszont azon a procreate mindent visz.

Vagy ha nagyba vagy, akkor egy sajat képernyős Wacom rajztábla. Az olcsobbak 30k korul vannak jok, amit laptophoz csatlakoztat es rajzolsz (nekem ilyen van, bluetoothos, meg masik grafikus kolegamnak is), a sajatkepernyosok meg ilyen (fél-)milla felett.

Ezek a komolyabb keszulekek. Ha csak hobbibol unalombol akkor egy Samsung Tablet is megteheti, de a procreatet ugysem veri semmi androidon sajnos.

2023. jún. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Belinkelnéd légyszi azt az ipad-et?
2023. jún. 11. 18:23
 3/14 A kérdező kommentje:
Egyébként (egyelőre) csak hobbiból való felhasználás a cél, úgyhogy minél olcsóbb lenne jó
2023. jún. 11. 18:24
 4/14 anonim ***** válasza:
Annyira nem vagom az apple szeriait, de jott ki pl 2 eve is uj asszem (ha azota nem), ha olcsobb a cel, akkor keress regebbit, de a szoftverének legyen tamogatottsaga (tehat ne tul regit, mert nem fogod tudni letolteni sem az appokat). Apple boltban, vagy lehet hogyha kehet veluk az oldalukon cseteleni vagy mailben, biztos segitenek. Vagy csak szimplan nezelodj az oldalukon, meg esetleg reviewkat, teszteket guglin, youtubeon.
2023. jún. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
köszi
2023. jún. 11. 18:32
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha a legolcsóbban akarod megúszni akkor iPad 2021 + egy apple pencil. Ha van rá keret, akkor bármilyen újabb iPad. Nekem egy 2020 van, az is teljesen jó procreatehez, de már nem árulják.
2023. jún. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Egy hatvanezer körüli tablet nem lenne jó?😅

(Bocsi, nem értek az ilyen eszközökhöz, de régen volt egy kb ennyibe kerülő tabletem, és az egyébként teljesen jó volt, csak akkor még nem akartam volna rajzolni rajta)

2023. jún. 11. 18:46
 8/14 anonim ***** válasza:
Használt iPad 2019 + használt első generációs apple pencil.
2023. jún. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Tollat eleve csak drágábbak támogatnak, iPadhoz meg külön kell venni, a legolcsóbb gyári is kb. 50e Ft, ez drága hobbi...
2023. jún. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9. folyt. Androidos tabletet tollal kapsz már 100e körül is, csak nyilván nem ugyanolyan.
2023. jún. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!