Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mely okosórák azok amelyek...

Mely okosórák azok amelyek inkább a telefon funkciókra vannak kihegyezve? Pl üzenetek megjelenítése, értesítésekkor rezgés, hívás felvétel, vagy elutasítás.

Figyelt kérdés
Egy régi Casio stílusú óra is megfelelne, de ami jó lenne abban nincs rezgő üzemmód. Leginkább azért szeretnék okosórát, hogy zajos környezetben észrevegyem ha hívnak. Véroxigén szint, edzések és hasonlók egyáltalán nem kell.

#mobil #okostelefon #okosóra #okoskarkötő #Okos minden #Mobil ász
2023. jún. 13. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Alapban ezeket mindig az egészségfunkciókkal akarják eladni, de aztán vagy használják vagy nem. Szerintem az emberek 99% tényleg csak üzenetértesítésre használja, köztük én is, azóta mióta megvan, vagyis 4 éve csakis rezgőn van a telefonom. Huawei óráit tudom ajánlani, nekem is ez van, nagyon jó az akkuideje, tokon is alig van látható sérülés, pedig ebben dolgozom, bütykölök itthon, igaz szij már a harmadik van rajta.
2023. jún. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezeket mind tudja (jó, legalább is a legtöbb), és erre szerintem Neked egy okos karpánt/fitneszkarkötő is megfelelő lesz. Azoknak is vannak egészség-/sportfunkciói, de sokkal olcsóbbak az okosóráknál.

Ajánlom a Samsung Galaxy Fit2-t; igaz már 2 éves, de nincs hír újról, így még mindig ez az aktuális.

2023. jún. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm. 1-es válaszadó tudnál írni pár típust? Huawei band 4e hirtelen felugrott. Csak nem nagyon írják hogy rezgő jelzés van e benne.


2-es válaszadónak is köszönöm, túl nagy a kínálat nehéz jót találni

2023. jún. 13. 21:07
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
#3 Nekem még az elsőszériás Watch GT van. természetesen van benne rezgő értesítés. Az újabbak persze már többet tudnak, zenelejátszás, és fel is tudod venni a hívást, de az akku azokban is nagyon jó. Én most is kb csak hetente töltöm. Meg a termálvizet is bírja :)
2023. jún. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt szerintem az összes normális okosóra tudja. Nekem Galaxy Gear5 van
2023. jún. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A telefonom bluetooth verziója 4.1. Ha az okosóráé 4.2 akkor működne vele, vagy esélytelen?
2023. jún. 14. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!