Ha lehetne választanod te melyikkel játszanál a legszivesebben?

Figyelt kérdés

2023. jún. 24. 18:32
A kérdező szavazást indított:
Pc
Playstation
Xbox
19 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Nintendo
2023. jún. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Exemnek volt regen xboxja, nekem van ps, nintendo meg pc. De pc-n a legjobb szerintem.

26N

2023. jún. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
32%

pc csak nyeli a pénzt, és állandó a nyüglődés a különböző driverekkel. a konzol 1000x kényelmesebb


ezt 27 évnyi pczés után állítom

2023. jún. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm!

És kedves utolsó: Te így ennyi idő pc használata után,melyik konzolra esküdnél leginkább?

2023. jún. 24. 22:45
 5/19 anonim ***** válasza:
Tök véletlenül vettem ps-t és nem boxot. Akciós volt a God of Waros Ps4 boundle. Ez volt 5 éve. Úgy éreztem kinyílt előttem a világ. Igaz volt legalább fél év mire megtanultam kezelni a kontrollert. Azóta több mint 200 játékom van, tehát biztos hogy maradok a ps vonalon. Az asztali pc-men azóta nem játszottam, nagyon be se kapcsoltam (munkára notit használok). Amióta kijött a Hifi Rush van ultimate ganmepassom is, az xcloud stream nekem gyönyörűen működik, input lag nélkül.
2023. jún. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
48%

Pc.

Csak a grafikab**ik koltenek ra sokat, egyebkent evekig jo egy gep.

A driverekkel regebb is csak a benak kinlodtak, az utobbi 10 evben meg kulon tehetsegnek kell lenni hogy driver problemaid legyenek.

Szelesebb jatekkinalat, szabad piac, modolhato.

Lehet a konzol par szempontbol kenyelmesebb, de jatektol fuggoen, foleg multi es kereskedelem teren vannak hatranyai is.

2023. jún. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
aha, nem fogsz meggyőzni. én már 1 éve rdr2-ztem amikor te a driverekkel kinlódtál, hogy egyáltalán elinduljon. ugat az oprendszer, ugat a viruskereső, a böngésző hogy frissíteni akar, különben is vegyem meg, fejlesszek. 91-től 18-ig pcztem, mindig a legújabb hardver, processzor, nyelte a pénzrpt mint egy feneketlen kút, és igazából nem voltak olyan igazán jó játékok. aztán 18-ban vettem egy ps4-et és rájöttem hogy masterraceként mekkora hülye voltam hogy lenéztem a konzolosokat. és mint írtam, kinyílt előttem egy eddig számomra ismeretlen világ. megdöbbentő élmény volt
2023. jún. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Sosem kinlodtam driverekkel, alapbol ertek a gepekhez, meg install - next - next- finish az esetek 99%. Amit egyszer kell megcsinalni ha ujrarakod az op rendszert.

Es miert mindig a legujabb? Itt mar te is hibas vagy.

5-6 evente veszek egy kozepkategorias gepet, koszonom minden nap tudok jatszani.


ugat az oprendszer, ugat a viruskereső, a böngésző hogy frissíteni akar

Mert a konzol ugye sosem frissit...

A virusirto meg inkabb a torrentes cuccokra ugat, ez nem kifogas.

En meg konzolrol valtottam pc-re. Es nem tudnak olyat kitalalni ami visszacsabitana.

2023. jún. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
a konzol a háttérben frissit, meg délelőtt. a Windows mai napig nem képes erre. oké, hogy most már elvagy 2-3 éves géppel, de a 90-es, 2000-es években nem. nem beszélve hogy új procei esetén megint lehet mindent cserélni. én is értek a hardverhez, szoftverhez, de mára (pontosabban 2018-ra) már nyűg. lehet hogy később neked is az lesz. majd térjünk vissza rá amikor már 20 éve tolod a pcbe a pénzed.
2023. jún. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Van az mar 23 is, de ki szamolja. Nem mintha szamitana hogy mi volt 20 evvel ezelott, a mostani felhozatalt kellene osszahasonlitani.
2023. jún. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!