Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy 1 éves Samsung smart tv...

Egy 1 éves Samsung smart tv réginek számít?

Figyelt kérdés

Kristály uhd, 108 cm széles.

2022 áprilisában vettem, de azt hiszem hogy 2021 es gyártmány. ( de nem tudom)

Vekony tv, de idén megjelentek a még vékonyabb iPad vekonyságú Samsung tv k, slim a neve.


2023. jún. 30. 11:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Ez miert fontos? Nezed? Elvezed? Akkor mit szamit a szomszed nagyokos velemenye?
2023. jún. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Ez teljes mértékben szubjektív. Nem most jelentek meg az ilyen vékony tévék sem. A slim pedig nem név, azt jelenti, hogy karcsú, vékony. Slim ruhák is vannak.
2023. jún. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Nekem egy régi Samsungom van, már lassan 10 éves. Működik, lehet vele nézni digitális TV adást, HDMI bemenetet (BD lejátszó), a gépemről hálózaton keresztül lejátssza a filmeket, meg van rajta YouTube. Teszi a dolgát, kiváló a képe, akkor miért kéne érdekeljen hogy régi?
2023. jún. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

Vettél egy alsó kategóriás LED tv-t. Teljesen mindegy, hogy mikor, nem nagy különbség van ezeknél az 5 éves és az 1 éves között.

Ha OLED-hez vagy QLED-hez hasonlítjuk, akkor igen elavult. Ezt akartad hallani?

2023. jún. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
550 euró volt
2023. jún. 30. 14:26
 6/12 Szervizmérnök úr ***** válasza:
61%

Az ember nem hinné, némelyeknek problémát okoz a képátló fogalma.

Általános iskola, nem számít...

2023. jún. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ősrégi, azonnal le kell cserélned...
2023. jún. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
az, de mivel meg nem jart le a hitel ezert nem fogod lecserlni ugy se... de amugy komolyan ha neked jo akkor ki nem fossa telibe milyen regi???
2023. jún. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem volt mindenki undok, és nem is volt okuk az lenni. A kérdésednek viszont nem látom értelmét. Mert mi van, ha elavult, visszaadod? Vagy nem hívsz senki vendégségbe, hogy ne lássák? Nekem ennél sokkal vacakabb van, ami kisebb, úgy 5-7 centi vastag, és csak HD-Ready, ami már 15 éve is elavult volt. Másnak meg még képcsöves, vagy esetleg plazmatévéje van, ami szintén nem új.
2023. jún. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem az volt a kérdés, hogy mit csinalok vele, vagy mit fogok csinalni , es nem azon agyalni, hogy ha igent vagy nemet írtok, akkor mit fogok tenni

A kerdesre senki se valaszolt, csak fröcsögtök

Kulönben ismetlem, ajandek volt nem hitelre vettem

2023. jún. 30. 17:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!