Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Samsung TV-m van és azt írja...

Samsung TV-m van és azt írja gyenge vagy nincs jel ellenőrizze az atennakábel csatlakozását mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval másik albérletbe költöztem és eddig a mindig tv-n keresztül volt 6-7 csatornám. Az alap csatornák. Most az új lakásba sajnos amikor bedugtam a tv-t ez a felirat jött:

Ellenőrizze az atennakábel csatlakozását és a tárolt csatornákat.

Régen is volt hogy ezt írta de akkor annyival megoldódott hogy az atennát picit arrébb tettem.

Most az erősítőt is bedugtam az atennába de sajnos így is ezt írja.

Mit próbáljak meg?



2023. júl. 3. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Az erősítő kap tápfeszültséget?
2023. júl. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:
Az is lehet, hogy másik adótorony, más frekvencia, más rálátás, távolság, semmit nem lehet tudni.
2023. júl. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg újrahangolni, de előtte állítsd be az antennát valamelyik közeli adóra. Nyugodtan próbálkozz távolabbival, nekem például Siófoktól 10 km-re a siófoki adóra nem tudtam ráállni, csak jelfoszlányok jöttek be. Aztán a Balaton felé fordítottam az antennát és a tó túloldaláról a veszprémi adó tökéletesen bejött.
2023. júl. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Panel épületben lehet rossz a vétel.
2023. júl. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tedd az antennát az ablak közelébe, talán segít.
2023. júl. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen végül teljesen az ablakba tettem az antennát és így működik.

Köszönöm mindenkinek.

2023. júl. 4. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!