Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Olcsó vezetéknélküli fülhallga...

Olcsó vezetéknélküli fülhallgatót keresek kb. 15.000 Ft-ig az alábbi paraméterekkel. Kinek mi vált be?

Figyelt kérdés

Az egyetlen ok, amiért ide írok kérdést ahelyett, hogy egyszerűen csak átböngészném az Árukeresőt az az, hogy a két fülem nem teljesen egyforma, és elég nehezen találok emiatt mindkettőbe egyaránt jól illeszkedő és relatíve kényelmes darabot. Az AirPods-féle, gumiharang nélküli kivitel fixen nem nagyon jöhet szóba, próbáltam, az egyik fülemből rendre kiesik. Gumiharangos kialakításúból már találtam szinte tökéletesen viselhető vezetékest, így TWS kategóriában is ezt a fajtát céloznám meg. Nyilván látatlanban senki nem tud előállni a tuti tippel, nem is ezt várom, inkább arra lennék kíváncsi, hogy mások hasonló fülproblémával találtak-e már univerzálisan jól illeszkedő headsetet, ami kevésbé kényes arra, hogy a fülkagyló adott esetben mennyire határozottan fogja és tartja helyén.


U.i.: Nem, fejhallgató nem játszik, mert azok többségéből - még papíron zárt kialakítás esetén is - minden IS kihallatszik, ezért azt csak otthoni használatra preferálom, útközbeni eszközként fülhallgatót keresek.



2023. júl. 11. 13:41
 1/3 anonim válasza:
nem éri meg ilyet venni ennyiért a normális ilyen 35-40 körül kezdődik
2023. júl. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jófogás, market place


Elég jó erdeti használt füleseket ki lehet fogni 15-20K körül, kisebb szerencsével

Én is így vettem az én airpods-om.


Pl. Galaxy buds 2 az újonan ilyen 45-50K

Szóval használtan pont 15 körül lehet.

Csak figyelj arra, hogy tényleg eredetit vegyél és az internetes csalókra is, mivel a fent lévő termékek fele átb4szás.

2023. júl. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Edifiert ajánlom. Viszonylag olcsók és jó minőségűek.
2023. júl. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!