Milyen tv-t vegyek?

Figyelt kérdés

Az első tv-m megvásárlása előtt állok, de lányként nem látom át teljesen a témát, így megköszönnék néhány tippet! Ami biztos, hogy 65”-os kellene, és max. 250.000-300.000 Ft-ot tudok rászánni. Leginkább streamingre használnám, játékra nem.

Az LG nanocell szimpatikus, esetleg oled, de az már magasabb árkategória. A Samsungokról azt hallottam, hogy 1-2 év után nagyon belassulnak, pedig náluk nagy a választék…

Ha konkrét típusszámokat is írtok, amit ajánlotok, az nagy segítség lenne! :)



2023. júl. 24. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ez elég lenéző a lányokra nézve.
2023. júl. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Koreai tévéket kerüld. Nézd meg az alap JVC, Panasonic vagy Hitachi készülékeket, ezek általában török Vestel termékek átcímkézései, amik azért jók, mert van hozzájuk könnyen elérhető pótalkatrész és kb. minden szerviz ismeri őket, garancia is korrekt. Esetleg megpróbálhatsz egy TCL, Kivi vagy Hisense tévét amik jó kínai márkák, de én még a 250.000 Ft-ot sem költeném el a helyedben, inkább 200-220 körül nézegess, felesleges túl sokat kidobni rá, mert képminőségben kb. mindegyik ugyanott van.
2023. júl. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Csak annyit tudok mondani, hogy Sony-t ne, legalábbis olcsóbb kategóriából nem érdemes, lassúak. Panasonicból még plazma volt, viszont az nagyon jó volt. Samsungból 2db okos tv volt, egyikkel sem volt baj sosem. Újabb JVC TV is volt nálunk, arra sem volt panasz. LG TV-ből is volt 2, egyik led hibás lett, másik évek óta megy. Ennyiben tudtam segíteni.
2023. júl. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:
31%

1.

Nem tekintem lenézőnek, viszont praktikus, mert a GyK-n máskor is megfigyelhető, amikor szokatlanul megélénkülnek a fiú válaszolók. Nem tudjuk, milyen okból.

Magam részéről ettől függetlenül segítenék, de szervizemben nem az új dolgok jellemzőek, értelemszerűen. Nem nagyon foglalkoztat, hogy miket lehet kapni, több mázsa TV-m van, az kitart egy ideig.

2023. júl. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%
Lg oled, ha még tudod fizetni.
2023. júl. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!