Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudnék hdd-ről a egy...

Hogyan tudnék hdd-ről a egy tableten filmeket nézni?

Figyelt kérdés

tablet: Huawei MediaPad M5 Lite 10 32GB

hdd: Toshiba Canvio Basics 2.5 2TB USB 3.0 (HDTB420EK3AA)

A tabletten usb type c csatlakozó van.

A hdd-én vannak kigyűjtve a kedvenc filmeim, sorozataim és ha a tvbe bedugom akkor az tudja olvasni és le tudja játszani őket. Ezt az említett tablettel hogyan tudnám megoldani?



2023. júl. 25. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
USB OTG kábellel, már ha a tablet támogatja. Fel kell telepíteni egy médialejátszót is, a VLC Androidon se mondott csődöt még nekem. Viszont arra készülj, hogy a HDD megeszi az akkut reggelire, legyen nálad powerbank.
2023. júl. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
egy megfelelő usb átalakítóval szerintem menne a dolog minden gond nélkül.
2023. júl. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok biztos benne, hogy menni fog. Feltételezhetően max 0,5A-t (USB 2 szabvány) képes kiadni magából a tablet, ami nem minden 2.5"-es hdd-nek elég. De egy próbát megér. Mennyi egy ilyen otg kábel? 500 max?


És az akksit tényleg nagyon megzabálná. Érdemes a tabletre másolgatni előbb azt, amit néznél, utána lehúzod a hdd-t, és úgy nézed a tabletről a fájlokat.

2023. júl. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sehogy, tablet OTG-én nem képes meghajtani a HDD-ét
2023. júl. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy veszel egy külső energiaforrásos usb-hubot és azt dugod rá otg-ben, vagy csak azt másolod rá amit épp tervezel nézni.
2023. júl. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szereztem egy átalakítót és működik. Csak eszi az aksit.
2023. aug. 1. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!