Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az Amazon Kindle Paperwhite 4...

Az Amazon Kindle Paperwhite 4 olvasóm csak a pdf fájlokat jeleníti meg. Lehet ezen változtatni?

Figyelt kérdés

2023. júl. 26. 11:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ez a kijelentés, szerintem tévedésen alapul. Mire alapozod? Milyen fájlokat nem jelenít meg?
2023. júl. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
(ott maradt a vessző...)
2023. júl. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
pl html, docx
2023. júl. 26. 13:47
 4/16 anonim ***** válasza:

Sejtettem. Ilyeneket nem támogat, csak a saját formátumait (AZW, PRC, MOBI), viszont vannak konverterek online, vagy letölthető a Calibre.

[link]

2023. júl. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Pdf-ről átkonvertált docx és html fájlok feltöltés után láthatók az olvasóban, de csak akkor, ha a PC-re van kötve. Onnan leválasztva az olvasót, abban nem láthatók ezek a fájlok.
2023. júl. 26. 13:53
 6/16 anonim ***** válasza:
Nyilván csak azok látszódnak, amiket meg tud jeleníteni. Feltölthetsz rá pl. videót is, azt sem fogja.
2023. júl. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. Ezek szerint az olvasó használati utasítása nem jó. Abban ugyanis az áll, hogy egyebek közt a html, docx fájlokat is támogatja az olvasó.
2023. júl. 26. 14:45
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem olyasmi lehet benne, hogy ha ilyet elküldesz egy e-mail címre, akkor konvertálva kapod vissza, tehát közvetetten támogatja. A Kindle sosem támogatott mást, csak ezeket az elmúlt 15 évben. Igazából még a PDF-nek is lehet örülni, mert abban érdekeltek, hogy az Amazonról vásárolj.
2023. júl. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"Ilyeneket nem támogat, csak a saját formátumait (AZW, PRC, MOBI)"

Ja. Biztosan csak tévedésből írja már az első generációs Paperwhite, hogy:

"You can send Microsoft Word (DOC, DOCX), PDF, HTML, TXT, RTF, JPEG, GIF, PNG, BMP, PRC, and MOBI files to your Kindle and read them in Kindle format."

(egyébként pont ez a mondat van benne az 5. generációs manualban is, elég kicsi a valószínűség, hogy a négyesben meg visszaléptek volna.

2023. júl. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Natívan ezek akkor sem támogatottak. Ahogy írod, "send". E-mailben. Az Amazon szépen átkonvertálja, és elküldi az anyagot a Kindle-re.

[link]

De elismerem, nincs előttem Kindle...

2023. júl. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!