Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szeretnék laptopról filmet...

Szeretnék laptopról filmet letölteni pendrive-ra. Milyen oldalról? Vagy hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés
Nagyon nem értek hozzá, ezért is kérem a segítségeteket. Őrülnék egy részletes gyorstalpalónak. (Azt tudom hogy kell a pendrive-ra rakni)

2023. aug. 6. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:

nCore -t tudom javasolni, ott rengeteg film/sorozat van fent magyarul is, de oda nem lehet csak úgy regisztrálni, csak úgy ha van meghívód. Kérdezz körül ismerősöktől, barátoktól, hátha tudnak küldeni.

De vigyázz a Facebookos kamu reklámokkal, amik ingyen nCore regisztrációt kínálnak. Ezek mind hamisak, szabadon nem lehet regisztrálni nCore -ra.

Az egyetlen valódi oldal az ncore.pro. Minden más kamu és átverés.


Ha bejutottál, akkor már csak egy torrentkliens kell, amivel ténylegesen le tudod tölteni a filmeket a számítógépedre. Kiválasztasz neki egy mappát és oda szépen lementi.

Például a qBittorrent. nCore-on is ezt ajánlják.

Ha kész a letöltés, másolhatod is PenDrive-ra.


Az oldalon viszont vannak szabályok. A legfontosabb, hogy a letöltött tartalmat, 48 óráig seedelni kell, természetesen nem egyhuzamban.

Ez annyiból áll, hogy hagyod futni a qBittorrentet a háttérben és az szépen seedeli. Ezzel elérhetővé teszi az adott anyagot másoknak is és akár tőled is tudnak letölteni. Az oldalon pedig tudod ellenőrizni, hogy még mennyi ideig kell még seedelned, de erre és a többi részletre majd ráérsz akkor ha bejutottál az oldalra. Egyébként ott le is van írva minden szabályzat.

2023. aug. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem nem kell ennyire extra… valami egyszerűbb nincs?
2023. aug. 6. 19:16
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ebben semmi extra, színvonalat tekintve nCore a top. De akkor itt van egy olyan oldal ahová lehet szabadon regisztrálni: [link]

Vagy esetleg ez.

[link]


Nem tudom mennyi film van fent ezeken, mert nem használom őket, de egy próbát megérhet.

2023. aug. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Másodikhoz regisztrálni sem kell.
2023. aug. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 DK-s ***** válasza:

Diablo torrent, most épp meghívó nélkül is regisztrálhatsz.


[link]


Töltsd le ezt is: [link]


Sajnos az oldal tele van szemetelve "click-átirányító" vírusokkal, ezért sokszor csak a második-harmadik klikkelésre tudsz továbbmenni. A gépedre nem veszélyes, legfeljebb az idegeidre. XD


A feltöltés kiváltható pénzzel, amit az egyenlegedből vonnak le. Az első pár letöltés ingyenes. Én vettem 600 forintért "aranyat", már vagy egy tucatszor töltöttem le, de még mindig tudok letölteni.


Szinte bármit megtalálsz rajta. Az "Idiana Jones-Sors tárcsája"-t a premier utáni második napon töltöttem le. XD


Igaz Spanyol feliratos, de engem nem zavar. A szinkron magyar.

2023. aug. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Szirty ***** válasza:
100%

"...laptopról filmet letölteni pendrive-ra"


Egyszerűen átmásolod.

2023. aug. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 DK-s ***** válasza:

Szirty-nek:


[link]

2023. aug. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szirty ***** válasza:

DK-snak.

Jah így csináltam én is amikor a kérdést elolvastam...

2023. aug. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!