Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen televíziót javasoltok?...

Milyen televíziót javasoltok? (Nehezen döntök)

Figyelt kérdés
Tetőantennával és időnként szobaantennával üzemeltetném, 80 cm-es kellene, és olyan, amit saját magam könnyedén beállítok. Mire ügyeljek?

2023. aug. 9. 12:52
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Tudom, most jönnek a trollok, hogy volt már ilyen kérdés. De az régen volt. Azóta sokat változott a piac.
2023. aug. 9. 12:53
 2/12 anonim ***** válasza:
Arra ügyelj, hogy 80cm-es legyen és az utolsó ilyen kérdés utáni legyen
2023. aug. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2-es: nagyon ráérsz. Igaza van annak, aki azt írta, hogy innen menekülni kell.
2023. aug. 9. 13:34
 4/12 A kérdező kommentje:
Ebben az országban tényleg nagy a baj.
2023. aug. 9. 13:34
 5/12 anonim ***** válasza:
Ilyen tévé van 40 ezertől 200 ezerig. Nem lett volna egyszerűbb max. árat is írni? Akkor nem kellene külön megkérdezni. "Okos" legyen? Mellesleg az egyszerű beállítás teljesen szubjektív, és a specifikációkból ez nem fog kiderülni, csak a felhasználói leírásból, de azokat már neked kell megnézned vásárlás előtt, ha érdekelnek.
2023. aug. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igazad van. A gyártóra gondoltam, a gyártón belül majd megkeresném a nekem valót árban stb.


Nem fejtettem ki rendesen. Mert látok olyat, hogy LIN tv, KIVI tv stb., és fogalmam sincs, hogy ezektől menekülni kell-e, vagy jók nekem (100 ezer alatt vásárolnék, persze olyat, amelyben benne van már a DVB-T2, ne kelljen majd set-top-boxot használni. És benne van a HEVC-265. Ezeket azért nem írtam, mert a gyártóra/márkára lennék kíváncsi.

2023. aug. 9. 13:43
 7/12 A kérdező kommentje:

Leginkább a szabadon fogható földfelszíni digitális adásokat nézném, azt is ritkán (nem vagyok egy nagy tévézős, a családom pedig főleg nem).

Esetenként komoly, szép,értékes filmeket néznék, semmiképp nem ValóVilág-ot és hasonlókat.

2023. aug. 9. 13:46
 8/12 anonim ***** válasza:
Samsung
2023. aug. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor olyat nézek.
2023. aug. 9. 13:50
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez csak 1 vélemény, másik válaszoló... én nem ragadnék ki márkát, és tudtommal a szabadon fogható ingyenes adásokhoz h264 is elég. Ilyen noname márkát mondjuk én sem választanék, a minimum, hogy legyen rendes termékoldal letölthető használati utasítással, esetleg frissítéssel. Elolvasnám a gyártó modelljeiről írt véleményeket, mert azok több modellre is igazak lehetnek. Legyen Full HD, mert ekkorában akad még HD Ready is, amivel nincs probléma, ha nem túl drága... Nézd meg, milyen távszabályzó jár hozzá, tetszik-e. Esetleg tesztelik-e videón, akár más nyelven, akár nem is pont azt a modellt.
2023. aug. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!