Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nem működik az uc28 nem tudja...

Nem működik az uc28 nem tudja hogyan kell rajta elindítani a filmet? Rajta van memóriakártyán rajta van USB is és bármit csinálok nem indul el...

Figyelt kérdés
2023. aug. 11. 06:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Ismeri a formátumot? Van benne egyáltalán lejátszó?
2023. aug. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Meg kódekeknek is nézz utána
2023. aug. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Aj jaj nem tudom ezek mik
2023. aug. 11. 07:31
 4/8 A kérdező kommentje:

Csak annyit csináltam hogy rá másoltam a pendrive ra és az SD kártyára a gyökérbe mp4-eket és beraktam egyszer az egyiket másszor a másikat és utána nyomogattam a gombokat össze vissza.


Mit kell tennem ha ennél szakszerűbben akarom csinálni?

2023. aug. 11. 07:32
 5/8 Szirty ***** válasza:

"Mit kell tennem ha ennél szakszerűbben akarom csinálni?"


Hát úgy hogy nem össze-vissza ötletszerűen kell próbálkozni és nyomkodni, hanem célirányosan.

Hogy a gombhoz rendelt funkcióval tisztában legyünk és csak akkor megnyomni ha azt akarjuk kiválasztani.

2023. aug. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Úgy értem magával a készülékkel
2023. aug. 13. 15:07
 7/8 Szirty ***** válasza:
Igen, azzal.
2023. aug. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Úgy értem azt én is tudom hogy nem össze vissza kell nyomkodni a kérdés az hogy hogyan kell és annak szól a kérdés aki tudja a választ
2023. aug. 13. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!