Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit lehet tenni ha a philips...

Mit lehet tenni ha a philips hifi akadozottan olvassa a cd-ket?

Figyelt kérdés
sziasztok van egy kiváló állapotban lévő régi hifim (philips mz9) mindene működik kivéve a cd illetve működik csak akadozik. ma meguntam szétszedtem cseréltem az ékszíjakat mert nehezen nyílt az ajtaja és megpucoltam a lézerét de semmit sem ért mert ugyan úgy akad viszont van egy tisztító cd-m amin nem akad a hang most akkor mit csináljak vele? ha azt akarod irni dobd ki cseréld le akkor inkább le se ird

2023. aug. 14. 23:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Javíttatni nem nagyon érdemes. Az enyémen a lézerolvasót kellett volna kicserélni, erre kb. 25 ezer ft-ot mondtak már több évvel ezelőtt. Megköszöntem és hazavittem, azóta remekül funkcionál erősítőként tv-hez, laptophoz. A zenéim nagy része úgyis a gépemen megvan.
2023. aug. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
dobd ki cseréld le
2023. aug. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Igazából csak rövid másodpercekre akad meg vagy hagy ki a zenéből. Anyumnak akarom megcsinálni kb 4 hónapja még jól működött, szétszedve a lézerét láttam jól működik gyorsan beolvas csak néha megakad de nem mindegyik zenènèl. Köszönöm utolsó a nagyon informatív és hasznos válaszodat, kezeltesd magad😘
2023. aug. 15. 09:42
 4/23 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem a hifi hibás, hanem a lemez sérült.
2023. aug. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Több lemezzel próbáltam mindbe volt akadás kivève a tisztító cd. Kipróbáltam egy cd-s rádióba ott hibátlanul megy
2023. aug. 15. 10:34
 6/23 A kérdező kommentje:
Esetleg lehet valamit állítani rajta? Már próbáltam oldalra dontve ugy is csinalja barmilyen pozicioba van mindig csinalja
2023. aug. 15. 10:35
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Gyenge már a lézer, vagy az optika karcos

. csere

2023. aug. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Megpróbálom feltenni mit csinál
2023. aug. 15. 13:06
 9/23 A kérdező kommentje:
2023. aug. 15. 13:16
 10/23 A kérdező kommentje:
Viszont találtam egy tankcsapda cd-t azzal bezzeg nem akad de azért még próbálgatom
2023. aug. 15. 13:21
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!