Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen Mp3 lejátszót lenne...

Milyen Mp3 lejátszót lenne érdemes venni?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék venni Mp3 lejátszót de bizonytalan vagyok,milyen lenne nekem ideális.

Az Emag-ról rendelnék,ott van több fajta.Csak simán,bluetooth nélkül szeretném hallgatni.Kb.150 dalt töltenék fel rá.Videot nem szeretnék nézni,csak a zene lejátszás érdekel.

Tudtok segíteni, melyik lenne a legjobb az Emag-ról?



2023. aug. 21. 11:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
3%
mp3 lejátszó XXXXD
2023. aug. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
iphone 14 pro max
2023. aug. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ma már alig fogy az MP3 lejátszó, 15-20 éve volt divat, ma már út közben mindenki a telefonjáról hallgat zenét! Nem kötekedés, de “mindössze” 150 dalért külön eszközt akarsz venni? Még ha az átlagnál hosszabb, 6-8 perc körüli számokról is van szó, abból 150 darab nagyjából 2 GB-ot foglal, míg a legkisebb kapacitású MP3 lejátszó is ma már 4 GB-nál kezdődik, vagyis pont a duplája!

Ha a hangzás jobb minősége miatt akarsz, abban a Sony verhetetlen, de abból meg a legolcsóbb is 30 ezer Ft-nál kezdődik! Telefonodhoz csatlakoztatva Sony fülhallgatóval sokkal olcsóbban kijössz!

Ha meg azért, hogy a zenehallgatással ne merítsd “feleslegesen” a telefonod akkumulátorát, akkor nem csak ezért, de összeségében mindenképp sokkal hasznosabb egy powerbank-et venni!

2023. aug. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azért gondolkodom mp3 lejátszóban mert tetszik,hogy sokkal kisebb mint egy telefon,kényelmesebb,illetve a telefonba bedugva a fülhallgatón nem hallani semmit,amire azt mondták,hogy panelcserére lenne szükség ami 15 e.ft.
2023. aug. 23. 13:04
 5/12 anonim ***** válasza:
45%
Akkor ideje inkább egy új telefont venni. Ma már nem kerül sokba egy mobilnet meg egy Spotify előfizetés, senki nem hallgat már mp3 fájlokat offline.
2023. aug. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja, amúgy lehet, hogy abban a szervizben simán át akarnak b.szni, és elég lenne csak a jack csatlakozóból a koszt kiszedni egy fogpiszkálóval.
2023. aug. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

“senki nem hallgat már mp3 fájlokat offline.“


Jajjj de ultramodern valaki! #5, a zene az zene, attól nem lesz jobb vagy menőbb, hogy online hallgatod, telefonon meg így is- úgy is lehet hallgatni, szóval ebből a szempontból tökmindegy! Viszont én se bíbelődöm online, YT-ról letöltöm a telefonra, azt’ csókolom, offline legalább még az adatforgalmat sem kell figyelni! De nem is ez volt a kérdés!


Kérdező, ez szerintem is átverés, csak le akarnak húzni anyagilag! A panel - ha a kijelzőről van szó - az az egész telefon vezérléséért és a képek megjelenítéséért felel, a hangszóró és csatlakozók attól külön vannak! Lehet hogy csak el van tömődve a csatlakozó - koszos, poros belül, és ehhez még csak drága szakszervizbe sem kell vinned! Anyám telefonja is iszonyú halk volt full hangerőn is, bevitte a közeli független mobilszaküzletbe, ott 1 óra alatt kipucolták, mindössze 1 ezer Ft volt, és azóta tökéletesen szól, tisztán és hangosan!


#3-as voltam.

2023. aug. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen neked!

Szeretném megkérdezni,hogy YT-ról hogyan tudok telefonra zenét feltölteni?

2023. aug. 24. 10:09
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Fel sehogy mert le fognak tiltani
2023. aug. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Youtube premium előfizetéssel bármennyi zenét le lehet tölteni. 1790ft, szerintem megéri.
2023. aug. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!