Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Elfelejtettem a steam fiókom...

Elfelejtettem a steam fiókom jelszavát mit csináljak?

Figyelt kérdés
Először is onnan kezdődött a dolog hogy szerettem volna a steam fiókomat a mobilomra is átvinni de ugye ahhoz kell a fióknév meg a jelszó.Na most én a jelszómat teljesen elfelejtettem,viszont ez még önmagában nem lenne baj mert ott van a jelszó változtatás.Csak hogy a jelszó változtatáshoz kell egy emailra küldött kódot beírni de ahhoz az email fiókhoz már nem férek hozzá ami a steamemhez van kapcsolva.Na most a másik lehetőség ebben az esetben ugye az hogy helyreállítod a gmail fiókodat és megnyomod h már nem férsz hozzá a gmailhez de az az opció semmit sem ért,mert meg kell adnod ez esetben az új emailt amit a fiókhoz szeretnél kapcsolni meg e régit de hiába adtam meg momentán a steam nem csinál semmit,pedig állítólag küldeniük kéne egy visszajelzést.Gyakorlatilag semmit nem tudok csinálni a fiókommal ezen túl sem,mivel az emailt is csak úgy lehet megváltoztatni h kiküldenek a régire egy kódot és most ha ez a gépem elromlik és vennem kell majd egy újjat annyi a fióknak?Valaki tudna valamilyen tanácsat adni ebben az esetben h mit csináljak?

2023. aug. 26. 22:23
 1/6 anonim válasza:

[link]

Itt beirod a jelenlegi a fiokhoz hozzá rendelt email címet, majd ha rányomsz hogy nem férsz hozza az email címhez, majd kérni fogja a jelszót rá nyomsz hogy elfelejtettem a jelszavam és akkor ki fog dobni egy kérdőívet ami alapján megpróbálják ellenőrizni hogy tiéd a fiók és majd segítenek emailt változtatni.

2023. aug. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Nekem egy kb 15 éves fiókom járt hasonlóan. Az volt a szerencsém, hogy volt fizikailag CD-n megvett játékom, ami hozzá volt kapcsolva a fiókhoz, aminek megvolt a doboza, benne a lemez. Arra kellett ráírnom egy kódot, lefényképezni nekik, beküldeni, és onnan tudták, hogy tényleg az enyém a fiók, aztán megadhattam új, élő e-mailcímet.
2023. aug. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1-es ezt a verziót próbáltam már de konkrétan nem küldtek semmi visszajelzést,vagy amit küldtek az sem segített semmit nekem.A 2-es amit írt az meg nem opció nekem mert nekem nincsenek cd-n megvett jatekjaim.De amugy meg en azt nem ertem hogyha elveszted az email fiokodat akkor a steam mi a f*szert nem tudja megerteni azt h ah a fiok elveszett,es ne az legyen az egyetlen opcio hogy megvaltoztassam az emailem hogy arra a regi fiokra kodot kuldenek.De mindenesetre meg probalom kitalalni a jelszavam vagy valahogyan kitorolni a regi emailt de nem tudom hogy fog e sikerulni.
2023. aug. 27. 13:15
 4/6 anonim válasza:
Annyit tudok még mondani ha esetleg vettél külső oldalról játékot vagy pénztárca egyenleget akkor az még leírhatod nekik.
2023. aug. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Figyeljetek nekem van egy olyan érzésem hogy írásos formában nem fogok ezzel semmire jutni úgyhogy ha valaki tud valakit aki a steamnél dolgozik/valami hivatalos magyar steam oldalt ahol fel is lehet hívni őket akkor nagyon megköszönném nekik ha mondanának vagy akár ilyen nemzetközi oldal is jó lenne csak mert szerintem ha valahogy fel tudnám őket hívni könnyebben megtudnám velük beszélni mert jelenleg ez az egy lehetőségem van vagy még van az hogy próbálgatom tovább a random jelszókat és hátha az egyik jó lesz de erre nem találok sok esélyt.
2023. aug. 27. 15:09
 6/6 A kérdező kommentje:
4-es ilyeneket amúgy nem vettem,mert ez még csak nem is egy prémium fiók meg annyira sok játékórám nincs a dolgokban mert már volt egy fiók amit elvesztettem amúgy (de azt teljesen más úton) és az a steam volt egy nagy fiók amin nagyon sok minden volt és akkor annyira meguntam ezt az egészet h évekre abbahagytam a steames játékokat most meg csak alkalmanként fellépek játszani de hiába f2p fiók azért nem lenne jó elveszteni.
2023. aug. 27. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!