Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mennyire normális laptopnál a...

Mennyire normális laptopnál a melegedés?

Figyelt kérdés
Van egy HP laptopom, és nagyon felmelegszik amikor filmet nézek rajta. Amikor épp nem, akkor csak simán langyos, csak egy picit meleg. Mivel nem igazán értek ehhez, ez normális? Esetleg ez a meleg is befolyásolhatja hogy forró az alja filmnézés közben?

2023. aug. 27. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A filmnézésnél gondolom, hogy a nagy felbontás miatt a gép sok energiát fogyaszt.
2023. aug. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

Egyszerűen a CPU / GPU munkára van kényszerítve a tömörített videók kibontásával, megjelenítésével.

Mindamellett, ha sokat volt hajtva, érdemes lehet újrapasztázni. Magam sem hittem volna, de tényleg segíthet a gépen az elöregedett anyag felfrissítése, valami jó minőségű pasztával.

2023. aug. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%
Vagy pontosabban fogalmazva, inkább arra nem számítottam, hogy mennyire észrevehető mértékben.
2023. aug. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2023. aug. 27. 21:15
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Laptophűtő megy alatta? portalanítva volt?
2023. aug. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
elofordul
2023. aug. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Fél éve volt körülbelül kitakarítva. De most letöltöttem egy hőmérséklet figyelőt, NZXTcam a neve. Internetezés közben 49-57 fok közé süllyed és emelkedik. Azt olvastam hogy az annyira nem rossz, lehet hogy csak a kezem érzékei olyan melegnek a gépet. Vagy rossz ez az alkalmazás
2023. aug. 27. 21:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne az ágyban takarón filmezz.
2023. aug. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A médiában kapható paszta jó lehet erre a célra?
2023. aug. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!