Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Esegway rollernél a kormány...

Esegway rollernél a kormány lötyögése ellen lehet valamit tenni?

Figyelt kérdés

2023. aug. 28. 18:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Húzd meg jobban a csavarokat. Ha az nem segít akkor semmit bütykölés nélkül.


Gyenge felfüggesztés tönkre teheti a kormányt idővel

2023. aug. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Ezek ilyenek. Meglazul, aztán kiverődik a fém és kikotyogósodik. Csernélni kell az alkatrészeket, más megoldás nincs.
2023. aug. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! 🙂
2023. aug. 28. 19:14
 4/13 anonim válasza:
Az esegway… ha lötyög a kormány, abból valszeg nyak törés lesz… készülj fel rá.
2023. szept. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De már alapjáraton, újonnan is volt némi lötyögés, nyilván rosszabb nem lett, csak ugye kihúzható a kormányszár, és az nem annyira stabil szerintem mint kellene lennie.
2023. szept. 26. 17:55
 6/13 anonim válasza:
Hát igen… Ezek a segwayek nagyon ócskán vannak összerakva. Ajánlom ezt a videót: [link]
2023. szept. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem lettem nyugodtabb...:D Amúgy én szeretem mert kényelmes, jól megy, nem ráz, csak hát ez a fránya kis kormánylötöygés...Mondjuk út közben annyira nem érezni, inkább gyorsításkor és fékezéskor inkább.
2023. szept. 29. 14:15
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát ez az!

Sajnos vadonatújan le kell őket szervizelni.

Hozzám is került lötyögő kormányú.

Mire hozzám került, már időnként majdnem beszorult.

Szétszedtem, a golyókosár kiverődve (persze mert lötyögött és szétverte, de hogy nem lehet ezt észrevenni?), golyókosár széthullva, és zsírt sose látott!

Tettem bele másikat, rendesen összerakva, nem lett tökéletes, mert már rendesen meg volt gyötörve, de még így is ég és föld...

2023. nov. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Értem. Mondjuk az enyém állítható kormányoszlopú, de ahogy néztem videókat, mindenki azt mondja, hogy az ilyen rollereket kerülni kell, mert ezeknél a legjellemzőbb hogy lötyög a kormány. Minél magasabbra állítom, annál jobban, így megpróbáltam aránylag alacsonyra tenni, de hát így se a legstabilabb.
nov. 5. 07:41
 10/13 anonim ***** válasza:
És ezek után csodálkozunk, hogy sok ember ki akarja tiltatni a rollereket az utakról. Hát nem csodálom.
jan. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!