Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az L gombot miért nem érzékeli...

Az L gombot miért nem érzékeli a kontrollerem?

Figyelt kérdés
Pár napja vettem meg. Utánanézésből jöttem rá, hogy L gomb a bal analóg lenyomásával történik meg. De pontosan miért is nem történik semmi sem? Se a GTA-ban illetve az Assasins Creedben nem tudom használni,utóbbiban a sas látást. Minden pacekul működik, de nem reagál a bal analóg lenyomására.

2023. szept. 10. 04:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismert hiba, mehet vissza cserére.
2023. szept. 10. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hibás. Vidd vissza gyorsan
2023. szept. 10. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ohh, hogy ezekszerint ez ennyire gyakori? Köszönöm a válaszokat. Akkor rábasztam, sikerült egy jót kifognom.
2023. szept. 10. 10:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Van egy kontroller (azon belül teszt) menü az Xbox appok között a konzolon. Ott kiírja milyen gombokat nyomtál meg. Ha ott sem mutatja akkor a kontroller a hibás. Azt hogy ez a hiba gyakori lenne nem tudom megerősíteni, nekem olyan 2001 óta megvolt az összes Xbox jópár kontrollerrel generációnként, de soha egyszer nem volt az analóg benyomásával gond.
2023. szept. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pedig eléggé gyakori és ismert hiba, ahogyan a stick drift, a lötyögő stick, az (A) gomb kontakthibássá válása és a vállgombok törése is.
2023. szept. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ui. Ez a Series 2 szériára értve.
2023. szept. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#5

3 db Xbox Classic controller

8 db Xbox 360 kontroller

8 db Xbox One kontroller

6 db Series kontroller

2 db Elite 1

2 db Elite 2

Egyiknek sem volt rossz a bal analóg benyomása. Mindegyiket sokat használtam (és nem csak elromlás miatt vettem újakat). A gomb hiba kettőn volt, LB-RB egyiken. A drift az egyetlen amit gyakori hibának mondanék saját tapasztalat alapján.

2023. szept. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezért írtam utólag, hogy a Series 2-re vonatkoznak a hibák. Olvass bele az Xbox support fórumába, az Xbox reddit csoportba és keress rá youtube-on is. Meg fogsz lepődni, hogy mennyi hiba van ezzel a szériával. Én kapásból rögtön két drifteset kaptam Amazon-ról, a második helyett már nem kértem újat, inkább mást vettem helyette. Egyébként annyiból jó, hogy a Microsoft nem javítja ezeket a controllereket, hanem felújított újat küld helyette a garancia időtartama alatt. Aztán reménykedünk benne, hogy a következő széria már nem lesz ennyire problémás.
2023. szept. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!