Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » VHS lejátszóból lehet építeni...

VHS lejátszóból lehet építeni erősítőt?

Figyelt kérdés
2023. szept. 11. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mármint milyen "erősítőt"? Audio végfokot?

Ámbár egy VHS-lejátszóban is lehetnek erősítők, de azok célirányosak, nem teljesítményerősítésre méretezettek.

2023. szept. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A dobozába beleépíthető, ha erre gondolsz.
2023. szept. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2023. szept. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kb úgy, mint egy kenyérpirítóból.
2023. szept. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 18042 ***** válasza:
A videómagnók jórészt célorientált integrált áramkörökkel vannak felépítve. Ezek nem valószínű, hogy hangerősítőbe (már, ha erre gondoltál) felhasználhatók. Az ellenállások, kondenzátorok felhasználhatók egy erősítőhöz és, ha találsz benne tranzisztorokat, akkor azok is. Valamilyen előerősítő valószínűleg teljesen megépíthető ezekből, végerősítőnek csak a meghajtó fokozata, mert hangfrekvenciás teljesítménytranzisztorok nincsenek benne. Bár esetleg a tápegységben előfordulhat teljesítménytranzisztor is.
2023. szept. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező erre gondolt, legalábbis én úgy érzem. És erre én is kíváncsi vagyok.:


Meg lehet-e azt csinálni hogy úgy használja mint egy 2.0, 2.1, 5.1 hangrendszert hogy beviszi a magnóba a hangot valamiból,pl tvből. Az meg továbbküldi felerősítve néhány passzív hangszórónak. A lényeg hogy ne a magnókazettáról menne a hang hanem egy másik, külső forrásból.

2023. szept. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!