Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ez hangszóróhoz lehet kapni...

Ez hangszóróhoz lehet kapni alkatrészeket, ha igen hol szerezhető be? Membrán kellene és peren, (aszthiszem) Mágnes törött, úgy látom ragasztva van, Inkább kuka az egész?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]



2023. szept. 12. 04:47
 1/5 anonim ***** válasza:

"Mágnes törött, "

Nem törött.

"Ez hangszóróhoz lehet kapni alkatrészeket, ha igen hol szerezhető be?"

Lényegtelen, ha nem vagy képes beírni a google keresőbe, akkor inkébb hozzá se fogj.

[link]

2023. szept. 12. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Cserélni azért számottevően kisebb tudomány. Persze ha valami relikvia, akkor oké, de elsőre nemigen sikerült még senkinek jól az ilyesmi, a hivatásosok is inkább sablonokat készítenek az általuk vállalt típusok legtöbbjéhez.
2023. szept. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy sikerül, azonnal elsőre,,
2023. szept. 12. 08:08
 4/5 feri 45 ***** válasza:
Én hangszóró javító vagyok, de ezzel nem érdemes foglalkozni. Indokom: a mágneskör három csavvarral van rögzítve, ez a gyártási eljáráás a 1930-s évekre utal. Ezek szerint 80 évnél idősebb hangszóróról van szó. Ilyen korú hangszórók mágnesei legyengültek, jó ha az eredeti harmadát tudják. A hőkezelt acél ötvözet ennyi idő után átkristájosodik. Nem mágnesezhető újra! Nekem soha nem sikerült, pedig kiówattos gépem van. Ezek után bármilyen szerelvényt rakunk be, az mind halkan fog szólni. Ki fizetsz egy rakás pénzt, és egy mai modern hangszórót meg se közelíti. Régiség, lehet mutogatni, hogy ilyet is gyártottak annak idején.
2023. szept. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Értem, kösziszépen,

Mindig tanul a z ember!

2023. szept. 12. 10:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!