Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Erős az ecigihez a liquid?...

Erős az ecigihez a liquid? Hogyan javítható?

Figyelt kérdés

Hello kaposi tomi videója alapján össze kevertem a 30 ml Vampire vape HEISENBERG aromàt az 250 ml 50/50% 18 mg/ml alaplével viszont nagyon kapar és szivni sem tudok belőlle annyira fullasztó. KIWI POD al használtam, eddig 10% os nikotin sóval használtam azzal tökéletes volt. Nem tudok mit ronthattam el. Esetleg túl erős lett? Valahogy javítható? Esetleg ha veszek még aromát és felkeverem mentes alaplével akkor?

Köszönöm a választ előre is



2023. szept. 27. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:

250+30=280ml


Ajánlott koncentráció az aromának 15-30%


15% esetén : 42ml


Tehát még 15ml hiányzik az aromából legalább.


18mg/ml nem erős.


50mg/ml egy 5W-os 1ohmos elfbar szerű podban slukkonként egy cigaretta slukknak felel meg


A kiwi pod 1,7ohmos ellenállásal 10w-nál kapar neked. Leginkább szerintem ezzel van a baj nem a liquiddel

2023. szept. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

UI: önts hozzá fele ennyi nikotimentes folyadékot.


Amúgy általános iskola 7-dik osztály arány számítás

2023. szept. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ezt terveztem de masodik válaszoló de mivel az első keverésem kivancsi voltam hogy mi lehet a baj. Az erössége vagy más.

Első válaszoló: vettem kész nikotin sót azzal nem kapart 10% os volt viszont olcsoban akartam kijonni es erősebbet akartam ezért kevertem

2023. szept. 28. 16:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Amit kapni lehet alapleveket, azok boosterek, nem a te megszokott niksód! azok kaparósak! sóból 10-20mg nem sok sőt vannak 50-esek is.

Ha 250ml-hez tettél 18mg/ml-es tömény koncentrátumot az még kevés is! Egy példa: Nikotin kiszámolása: 6-osal 50ml-re. 6x50=300mg, ez osztva 20(mg) =15ml.

Én a shortfiléket 3-massal szoktam, na nem is lehet máshogy.. a longfileket meg mikor hogy, de az 5 max 6 erő szokott a max lenni, de inkább 5, függ a létől aromától stb, van amibe az 5-öt alig érezni, van amibe meg erősen kapar. Használd ezt: [link]

2023. okt. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De 18mg-os alaplé nem létezik, az maga a nikotin koncentrátum ami 10ml-es! ezt hívják úgy! Az alaplevek 3-masak, 6-osak, 12-esek stb ki hogy szereti. Szval egy durva példa, ha te 18mg-os alaplébe ami a 10ml-es boosternek felel meg (18mg/ml) az szó szerint K.O! ellenben niksóval semmi gond, de a 100-as nikotin is hasonló mint a niksó.
2023. okt. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!