Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hifisták! Ti melyik márkát...

Hifisták! Ti melyik márkát választanátok?

Figyelt kérdés

Adott jó áron hozzájutnom egy Bowers & Wilkins 686 S2 hangfalpárhoz (természetesen használtan, kifutott termék), de mellette szemezek a Klipsch RP-160M párral is.

Csak a szubjektív vélemények érdekelnek, tudom, hogy meg kell hallgatni, stb-stb.. meg is fog történni. :) De érdekel, hogy mit gondoltok, egyáltalán érdemes-e használt B&W-t vásárolni.

Köszi!



2023. szept. 27. 21:44
 1/3 Salx Narval ***** válasza:
Egy nem túl nagy szobában mindegyik jó választás lehet habár én csak a Klipach 160-at halottam szólni. Meggyőzött és egyben meg is lepett is ez a kis hangdoboz hangja és dinamikája, de majd meghallod te is. Én még a régi idők nagy álló hangdobozaihoz vagyok szokva, ezeket használom 40 éve ezért furcsa nekem amikor egy picike dobozból is minőségi hang jön.:D A B&W-ből is kinézem, hogy közel ennyit tudhat de mint írtam nem halottam még és egy DM 630 ból kiindulva feltételezem ezt. Én az RP-160-at választanám és akár a saját rendszeremben is helyet kaphatna mint egy szuper háttársugárzó (nagy nappaliba).
2023. szept. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Morzsi007 ***** válasza:
44%
A B&W-t nem hallottam, Klipsch RP-600M-em volt, ami hasonló az RP160-hoz, egy kicsit jobb is nála. Utóbbi inkább magasba húz, ha az erősítő is hasonló, akkor már zavaró lehet a magas tartománya. Ha kicsit laposabb az erősitő hangja, akkor jó lehet, élénkebbé teszi, elsősorban komolyabb felvételek részletei is szépen hallhatóak annak ellenére, hogy nem ezt írják a teszteken, érzékeny hangfal és tényleg nagyot is tud szólni, a “kis” doboz. Szóval függ milyen erősítőt használnál és ha Klipsh-et választod, lehetőleg kerüld az SMSL és hasonló kínai dac-okat, nagyobb hangerőn már sok lehet a közép-felső tartományból, ez zavaró. Nekem ez a véleményem és hogy mégegyszer nem vennék ebből a márkából, mert rengeteg más márka is van, bár az RP8000f-nek szép, lágy hangja van, de az egy másik liga. De igen, meg kell hallgatni, mert mindenki füle más, viszont a saját rendszer, helyiség akusztikája is hatással van az eredményre nem kicsit.
2023. szept. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a "Klipsch hangot", B&W-t nem hallgattam még :(
2023. szept. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!