Szomszédom látja hogyha csatlakozni akarok a tévéjére mobillal?

Figyelt kérdés
Samsung tvje van, nekem samsung mobilom. Bluetoothon meg a smartviewen, meg debxen próbálok felcsatlakozni. Illetve dexen is. BLuetooth kapcsolat sikerült de semmit nem tudok csinálni, a többire pedig azt írja hogy nem sikerült. A miértje pedig az hogy éjfélkor is bömbölteti a tv-t, hiába kértem szépen hogy vegye le a hangerőt nem érdekelte. Így szeretném csesztetni felugró ablakokkal ha már aludni nem tudok tőle.
2023. szept. 28. 11:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Látja mivel le kell okéznia , hogy csatlakozhasson hozzá a mobil azaz nem okézza le ezért írja neked , hogy sikertelen kapcsolódás
2023. szept. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%
Igen. Sőt, azt is látja, ha a wifijét használod.
2023. szept. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Igen. Nagyon szar ez a direkt kapcsolódós dolog ebből a szempontból... mehetne lan-on, és akkor nincs szarakodás. Társasházakban folyamatosan kijön, pedig már nekünk át van nevezve, józsiTV b+, de még így is erre akarja kivetíteni a szarját egy csomó idióta, én meg nyomkodhatom kifele, mert a hülyéje nem képes felfogni, hogy a józsiTV az nem az ő samsungja...
2023. szept. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
69%

"Így szeretném csesztetni felugró ablakokkal ha már aludni nem tudok tőle."


BTK 423. § (1) Aki információs rendszerbe az információs rendszer védelmét biztosító technikai intézkedés megsértésével vagy kijátszásával jogosulatlanul belép, vagy a belépési jogosultsága kereteit túllépve vagy azt megsértve bent marad, vétség miatt két évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


[link]

2023. szept. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

"Így szeretném csesztetni felugró ablakokkal ha már aludni nem tudok tőle."


Imádlak! 😃😃😃

2023. szept. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%

Ha a villanyórája a folyosón/lépcsőházban van akkor nyomd le. Én azt csináltam. :D

A hülye kihívta az áramszolgáltatót hogy nincs nála villany. Visszakapcsolták, 10ezer kiszállás és mentek is.

2023. szept. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Panel? Alattad vagy feletted lakik?
2023. szept. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
45%

#6

"Ha a villanyórája a folyosón/lépcsőházban van akkor nyomd le. Én azt csináltam. :D"

Ezt nem ajánlom. Velem ha ilyet csinálna valaki, azt nagyon csúnyán megdolgoznám és még fel is jelenteném károkozásért.

Sok elektromos eszköz nem tolerálja a villanyóra kapcsolgatást, túláram miatt tönkre mehetnek és ezzel egy időben a kapcsolgató orra meg karja is tönkre mehet.

2023. szept. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
75%
4es. - fejtsd már ki mégis mi alapján lenne alkalmazható ez ebben az esetben?
2023. szept. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

"Sőt, azt is látja, ha a wifijét használod."


Wifijére nem tudok csatlakozni.

2023. szept. 28. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!