Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen többszemélyes Co-op...

Milyen többszemélyes Co-op játékokat tudtok ajánlani XBOX Classicra?

Figyelt kérdés
Elhatároztam, hogy veszek egy XBOX Classicot. Nem vagyok nagy játékmegszállott egyedül nem is nagyon kötne le. Főként DVD hiányábam, vettem meg, de azért haverokkal párat játszani jó volna. Milyen játékot tudtok ajánlani amit mondjuk osztottképernyőn lehetne játszani vagy egymás ellen vagy valami. Lényeg, hogy társas legyen. Amit tudtok írjátok le mert nem vagyok nagyon tájékozott a játékok világában. Válaszotokat előre is köszönöm.
2010. okt. 17. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:

FlatOut 2 erről az egyről tudok ezt lehet ketten játszani de ez se igazán együttműködéses coop játék!

Amire te gondolsz coop játékra hogy együtt kel működni meg stb az inkább a 7.generációs gépeknél futott be(Xbox 360,PS3)

XBOX Classic-nál még nincs nagyon ilyen játék ahogy ps2-sincsen!

2010. okt. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 ManyMen90 válasza:

Mortal kombat shaolin monks: van benne Coop és egymás elleni is!!

Tuljdonképenn (majdnem) minden Mortal Kombat-ban van egymás elleni mód!!

Asszem a Spinter Cell vmik részében is van coop!!


Aztán ott vannak a kocsis játékok!!De főleg az ilyen verekedős meg a kocsis játékokba van 2személyes mód!!

2010. nov. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!