Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Létezik olyan 3D nyomtató,...

Létezik olyan 3D nyomtató, ami kibontás után működik is?

Figyelt kérdés

Tudom, a 3D nyomtatás egy nagyon bonyolult hobby, de nekem kicsit fura, hogy az ilyen 200-400 eurós tartományban mindenhol azt olvasom, hogy ilyen, meg olyan meg amolyan dolgokat kell cserélni hogy működjön, sőt olyant is láttam, hogy nem is jött meg minden alkatrész, úgy kellett utánrendelni.

Tehát, létezik olyan 3D nyomtató amit csak megveszek és működik?



2023. okt. 2. 09:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen létezik
2023. okt. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Anycubic-tól van két nyomtatóm is egy I3 Mega, és egy Chiron,mindkettő szinte teljesen összeszerelve jött, szerszámokkal, némi filamenttel és mindegyikhez járt komplett pótfej is.
2023. okt. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A 200-400€ kategóriában kb normális hogy vacakolni kell még vele mire jó lesz. Főleg a kínaiakkal. Azért ilyen olcsó, mert te magad szereled meg otthon és nyomtatsz hottá alkatrészt ami kell. De így tanulod meg a 3D nyomtatást.

Van mégegy aspektusa is ennek a kategóriának: megveszik, használják, fejlődnek az emberek és elkezdenek fejlődni tudásügyileg és rájönnek hogy az a nyomtató kevés az igényeiknek, nem tudja azt amit szeretnének és nekiálnak módosítgatni ezt-azt, hogy feljavítsák.

2023. okt. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Bambu Lab A1 Mini.
jan. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!