Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hol tudnám megjavíttatni a...

Hol tudnám megjavíttatni a Blaupunkt MC60BT mini hifimet?

Figyelt kérdés

Ki vállalná megjavítani nekem nagyon fontos lenne a Blaupunkt MC60BT hifimet?

Csak posta autóval tudnám elküldeni.

Szerintetek biztos meg lehet javítani ne potyára küldjem el?


1 Perc alatt mikkor áramot kapott már fúra sistergő hangja volt és elhalkult és ez után be is kapcsoltam és hátra néztem és meg csapott az a büdös szag.

Ha nem használom akkor le van kapcsolva az áram elosztó, így is csak hétvégén szoktam használni.


Három szervizben voltam de nem vállalnak már hifiket erősítőket sem, csak tv monitor, de a tábla az kint van hogy DVD-t is javítanak, rá is kérdeztem, azt mondta csak kint van, de nem éri meg nincs rá idő, meg nehéz alkatrészt találni hozzá itt Tolna megyében.



2023. okt. 8. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
A depóniánál átveszik.
2023. okt. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Ez már ránézésre is (netes fotó) ritka egy visszataszító szerkezet. Be nem engednék ilyet a szervizembe.

Úgyhogy ne csodálkozz!

Próbáltam volna pozitív lenni, de megláttam a képét... Borzasztó!

Szétszeded, hátha csak kifújt az elektrolit valamelyik kondenzátorból. Bár igazság szerint, a baj nem jár egyedül, általában. Ha érted.

2023. okt. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
youtube-ecopityu keress ra
2023. okt. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ilyen kondi adta meg magát:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2023. okt. 29. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!