Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hifitorony és dvd összekötése...

Slamec kérdése:

Hifitorony és dvd összekötése hogyan?

Figyelt kérdés
Adott egy Kenwood hifitorony és szeretném összekötni egy szintén Kenwood mp3/dvd lejátszóval úgy hogy 1 távirányítóval tudjam vezérelni az összes egységet(4egységből áll). Van erre valamilyen kábel? A többi egység jackkal van összekötve de a dvd-n nincs ilyen. Valami megoldást tudtok?
2023. okt. 11. 08:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Pontos típis vagy fotó esetleg?
2023. okt. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha egy távirányító a cél, akkor vegyél hozzá egy univerzális távirányítót. Az én Yamaha erősítőmnek pl olyan távirányirtója van ami alapban minden komponenst visz, plusz még pár külsőt pl a TV-t is rá lehet tanítani.
2023. okt. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Erősítő ka 4040r, cd/mp3 dvf3550
2023. okt. 11. 10:16
 4/7 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Az eredeti Kenwood távszabályzó kezeli az egységeket, nem kell külön átkötés, csak az RCA hang értelemszerűen.

Vagy valami univerzális, vagy utángyártott változat rendelése.

2023. okt. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A Kenwood DVF-3550 DVD/CD-lejátszó vonalkimenetét (Audio Out) összekötöd a Kenwood KA-4040R erősítő valamelyik vonalbemenetével (CD/Tuner/Aux/Tape) egy sztereó RCA-RCA kábellel.


A közös távirányítást meg megoldhatod egy univerzális tanítható távirányítóval.

2023. okt. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infókat. Ezeken túl vagyok csak 1 távot szerettem volna használni
2023. okt. 11. 14:50
 7/7 anonim válasza:
2023. okt. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!